Wpis z mikrobloga

@Arachnofob: napisala wplacila kase i kontakt sie urwal. kazalem jej zglosic na policje wiec bedzie update. poki co zolta lampka no chyba ze na wszelki wypadek #szkalujo uczciwa firme sprzedajaca 'repliki' jak same autorki pisza na profilu :/
napisala wplacila kase i kontakt sie urwal.


dowód przelewu? jakikolwiek inny dowód?

kazalem jej zglosic na policje wiec bedzie update


to zawracaj gitarę jak będzie update i pełne informacje a nie takie bezpodstawne szczucie

poki co zolta lampka no chyba ze na wszelki wypadek


DLA CIEBIE

#szkalujo uczciwa firme sprzedajaca 'repliki' jak same autorki pisza na profilu :/

@tomjar: powtarzam... jakieś dowody oszustwa?
@tomjar jeśli ona zgłosi na policję wymuszenie 120zl to będzie hit jak tego nie wywalą do kosza. Policja ma gdzieś takie małe sumy i nic nie zrobią (chyba że dolozycie tutaj handel replikami i wprowadzenie podróbek, to może coś tam spróbują)
@Arachnofob: jak mozna udowodnic oszustwo jak ktos urywa kontakt po wplacie kasy na konto pytam z ciekawosci bo to ciekawe zagadnienie, a moze rzeczywiscie wysla jej a replike dresu nike po roku i rzeczywiscie nie bedzie to oszustwo/wyludzenie wiec kajam sie w pokorze...
edit a ta replika to nie jest czasem podroba tylko slowo ladniejsze? to sie kwalifikuje na kryminal?
jak mozna udowodnic oszustwo jak ktos urywa kontakt po wplacie kasy na konto pytam z ciekawosci bo to ciekawe zagadnienie,


SCREENY WIADOMOŚCI Z TEGO KONTAKTU
DOWÓD PRZELEWU

a moze rzeczywiscie wysla jej a replike dresu nike po roku i rzeczywiscie nie bedzie to oszustwo/wyludzenie wiec kajam sie w pokorze...


@tomjar: JAK NA RAZIE TO OSKARŻASZ BEZ PODSTAWY WIĘC POKAŻ PODSTAWĘ
dobra biore to na klate szkaluje uczciwa firme bezpodstawnie


@tomjar:

nie podałeś żadnej wiadomości wymienianej ze sprzedawcą
nie podałeś dowodów przelewu
nie podałeś żadnej WERYFIKOWALNEJ rzeczy która miałaby być potwierdzeniem twoich słów

ale

oskarżasz jakąś firmę o to, że cię oszukała

to tak jakbym ja na mirko oczekiwał od ciebie 1000cebulionów bo mnie oszukałeś
też nie mam żadnych dowodów oszustwa, ale dawaj hajs

nosz #!$%@?... najpierw potwierdź w jakikolwiek sposób swoje