Wpis z mikrobloga

Pytanie do mirków znających się na ubezpieczeniach oc.
Rozglądam się za autem i zastanawiam się co znacząco wpływa na zwyżki. Wiem że w zasadzie wszystkie dane z dowodu, ale nie wiem jak wysoki wpływ mają te rzeczy. Nie wiem czy bardzo unikać większych pojemności.

Czy duża będzie różnica w ubezpieczeniu z silnikiem o pojemności 2.0 a 2.4, a nawet 3.0?
#oc #pytanie #kiciochpyta #ubezpieczenieoc
Wołam @mfind i @Ubea_pl, chociaż nie uciekam się do kalkulatorów ubezpieczeń, bo tak jak powiedziałem - auta dopiero szukam.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Unik4t: Spokojnie kupuj to co Ci bardziej odpowiada, jeżeli nie miałeś szkód i masz już tak min. od 5-6 lat jakieś ubezpieczenie na siebie to przy takich pojemnościach będzie różnicy max 50-100 zł. Już bardziej marka ma wpływ na cenę.
Jakbyś coś chciał przeliczyć to zapraszam na PW ;)
  • Odpowiedz
@Unik4t: Siemano ( ͡° ͜ʖ ͡°) podwyższyć ceny może wiek (np. do 26 roku życia), lata posiadania prawa jazdy (poniżej 3 lat), przede wszystkim lata w historii ubezpieczenia pojazdów (im mniej bezszkodowych lat, tym wyższa składka)

co do auta - możesz machnąć przykładowe wyliczenie w naszej porównywarce, pozmieniać dane fury i posprawdzać jak zmieniają się składki :) jakbyś miał jakieś pytania co do wyliczenia, to wbijaj
  • Odpowiedz