Wpis z mikrobloga

zamówiłem 2,5kg białka o smaku czekolada z ropływającym się miodem z #bulkpowders i smakuje jak gówno :x

a uściślając: nie czuć ani miodu ani czekolady, najbliżej to opisałbym to jakimiś grzybami xD pytanie do ludzi, którzy brali ten smak, czy to możliwe że jakieś #!$%@? mi wysłali czy tak to ma smakować ? nie dałem rady dopić testowej porcji, brałem wiele innych smaków z bulka i nigdy nie było problemów. już pomijając aromaty, to nawet nie jest słodkie

jest jakaś szansa żeby to odesłać ?
  • 14
Jadłem izolat o tym smaku i opisalbym jako nie czekoladowo-miodowy a raczej czekoladowo-miodowo-piernikowo-korzenno-cynamonowy xD i taki średni był bym powiedział. Nie meczylem się ale raczej znowu nie zamówię.
@dupa128 imo każdy ich smak związany z czekoladą smakuje jak gówno, została mi końcówka izolatu czekoladowe ciasteczka, na którego widok chce mi się rzygać, a wcześniej na siłę skończyłem czekolada-karmel ( ͠° °) Polecam truskawkę ( )
@urbi727: właśnie brałem wiele wariacji czekolad i wszystkie byłe co najmniej dobre, dlatego myślę że zatrułem się jakimś grzybem i będą mi płacić rentę albo coś takiego nw zobaczymy
@dupa128: Ostatnio kupilem izolat z bulkpowders, smak czekolada orzechowa i szczerze to ma smak czekolady z orzechami ale mi nie smakuje za bardzo, ale tragedii nie ma, moja matka za to uwielbia to, mimo, ze nie czuje tam orzechow i zbytnio czekolady... A to podobno ja jestem smietnikiem co w siebie wszystko wrzuca ¯\_(ツ)_/¯ Jak bedziesz zainteresowany sprzedaza tego w atrakcyjnej cenie to moge wziac
Jak już mowa o czekoladowych izolatach z bulka to czekoladowo miętowy to dosłownie smak zmiksowanych czekoladek After Eight. Czy Wam to posmakuje nie wiem ale bez kitu idealnie ten smak
Czekoladowe białeczka z bulka to najlepsze co można zamówić. Wypiłem już kilkanaście worków w różnych wariacjach smakowych i nadal się nie nudzą. Wanilia również super za to banana nie mogłem wypić do końca i musiałem zmieszać z innymi ()
kupuj bezsmakowe i dodaj se kakała albo midu :) pomijajac juz cene - ostatnio 5kg po 90zl ... mi dzis doszlo 15kg.. termin waznosci 2020 :) gdybym wiedzial to z 25 bym kupil :) akurat na 1.5 roku by byl spokoj


@CoZaGamon: Czyli jednak wysyłali te zamówienia, gratulacje ;) Ja się niestety nie załapałem, chciałem zamawiać wieczorem, jakoś o 22-23, próbowałem z 3 różnych metod i nie przeszło. Cebula nieziemska, aż