Wpis z mikrobloga

@MangoZjem: idąc tym tropem, to z niczego nie wolno byc dumnym. Nasze własne osiągnięcia tez biorą sie z predyspozycji, z którymi rodzimy sie, czysto przypadkowo, bez naszej zasługi. Nawet pomysłowość, przedsiębiorczość, determinacja.
  • Odpowiedz
@inozytol: to moze pojdzmy dalej tym tropem @MangoZjem: skoro ktos ma lepsza prace i lepsze zarobki, co jest niesprawiedliwe, bo ma lepsze predyspocyzcje, dazac do rownosci, zrownajmy zarobki. po co nagraddzac czyjes inicjatywy czy zaslugi. pominmy tez zaangazowanie i wklad czasu, prace, poswiecenie.
  • Odpowiedz
lgbt ani w kierunku narodowcow nie powinny byc zadawane te pytania


@MangoZjem: Można tak założyć.

Ale z drugiej strony obrazek jest bez sensu, bo nie porównuje dwóch takich samych
  • Odpowiedz
@inozytol: jest roznica miedzy wykorzystaniem predyspozycji do zdobywania osiagniec z ktorych mozna byc dumnym a bycia dumnym z osiagniec jakichs tam ludzi sprzed 100lat ktorych sie nawet nie znalo, nie byla to rodzina ani nic no ale #!$%@?, jestem dumna bo tak wyszlo ze sie tu urodzilam ;p to tak odnosnie Twojego poprzedniego komentarza.

Ale z drugiej strony obrazek jest bez sensu, bo nie porównuje dwóch takich samych wydarzeń.

Jest marsz pride-lgbt a nie widziałem marszu pride-jakaś-narodowość


@inozytol: czy marsz niepodleglosci wlasnie nie pokazuje tej dumy z bycia polakiem? zreszta to nieistotne. w obrazku chodzi o to, ze zarowno lgbt jak i narodowcy maja prawo do marszu a te pytania sa glupie (w obie strony). LGBT sa rowniez polakami, ale z jakiegos powodu ich marsze
  • Odpowiedz
@MangoZjem:

wlasnie nie powinno sie isc tym tropem. ani w kierunku lgbt ani w kierunku narodowcow nie powinny byc zadawane te pytania


nie zauwayzlem dosyc waznego NIE w tym zdaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) takze przepraszam
  • Odpowiedz
miedzy wykorzystaniem predyspozycji do zdobywania osiagniec


@MangoZjem:

Jak dla mnie nie ma żadnych różnic. To nie jest czyjaś zasługa, że urodził się pracowity, przedsiębiorczy etc. Taka sama zasługa jak urodzenie się w konkretnym kraju. Bo to, że ktoś wykorzysta swoje predyspozycje, to też wynik inicjatywy i pracowitości, z którą się rodzimy. Zapewne jest wielu zdolnych bezdomnych albo nawet zwykłych ludzi, którym brakuje cierpliwości, inicjatywy czy czegoś
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Może najpierw naucz tolerancji własne tęczowe środowisko, a następnie edukuj pozostałych. Sam ten obrazek stworzony przez jakiegoś zbuntowanego nastolatka nie przejawia akceptacji i miłosierdzia wobec ludzi o odmiennych poglądach (podobnie jak parę komentarzy powyżej), a raczej pogardę. Czyż nie jest to właśnie hipokryzja ?
  • Odpowiedz
nie przejawia akceptacji i miłosierdzia wobec ludzi o odmiennych poglądach


@1atilla1: straszne. Nie neguje też ich praw z powodu narodowości czy orientacji. A więc nie ma hipokryzji. Do tego są to bezpośrednie odbicia pytań konserw także jak kogoś obrażają to cóż, prosimy do działu Zażaleń ruchu narodowego.
Do katolika możesz wyskakiwać z "a bo ty masz miłować bliźniego" do osoby lgbt niezbyt.
  • Odpowiedz
@Naxster: Po pierwsze powyżej nie pisałem do Ciebie więc nie wiem po co zawracasz mi głowę swoimi rozkminami, a po drugie osoba nazywająca flagę narodową szmatą (bez względu na kontekst) nie jest dla mnie godna poświęcenia czasu, nawet w internecie. Bez odbioru.
  • Odpowiedz