Wpis z mikrobloga

Oni wolą po marszu niepodległości #!$%@? wspólnie pento między sobą i skamlac do tego wierszami Herberta
Nacjonalista czy narodowiec to.jedno i to samo, wszyscy pedlauja. Tylko boja się akceptacji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
jak #!$%@? kogoś własna flaga to mam raczej dla niego złe nowiny


@slodkie_plastry_ananasa: tu nie chodzi o to, ze flaga kogos #!$%@? tylko ludzie paradujacy z flagami. a nawet jesli jakie to niby zle nowiny? Dla mnie to, ze jestem polka to tylko jakis tam przypadek, ze po prostu sie tu urodzilam. kawalek ziemi i nic wiecej.
  • Odpowiedz
  • 2
@MangoZjem nie wkurzają mnie marsze lgbt. Ale odpowiem a pranie jak ja to widzę.

Czysto teoretycznie świętowanie czegoś co Pascala różne obozy (a tak trochę jest z 11.11) jest dobre dla społeczeństwa jako takiego. Dochodzi poczucie socjalizacji oraz bycia czegoś większego.

Główną różnicą dla mnie jest to, że na marszu lgbt pojawi się jakiś debil przebrany w fetyszowskie ciuchy i to psuje cały wykład marszu bo zaraz ktoś się do tego
  • Odpowiedz
@MangoZjem
- To świętowanie, a nie walka o niepodległość. Czemu obchodzisz urodziny skoro już się urodziłaś?
- Patriotyzm jest pozytywny i godny naśladowania.
- To zapraszam #!$%@?ć do innego kraju. Nie trzeba oglądać zakazanych polskich mord.
- Jakie to hasła?
- Też mogą #!$%@?ć i zmienić obywatelstwo
  • Odpowiedz
Główną różnicą dla mnie jest to, że na marszu lgbt pojawi się jakiś debil przebrany w fetyszowskie ciuchy i to psuje cały wykład marszu bo zaraz ktoś się do tego dopierdzieli. Ja też bym nie chciał pokazywać dziwnie ubranego faceta/kobiety mojemu 2-5 letniemu dziecku. Potem nie miałbym problemu.


@MrMate: no i to jak sam napisales sa jednostki ktore de facto mozna znalezc na kazdym marszu. roznica taka, ze przebierancy jako takiej krzywdy nikomu nie robia poza demoralizacja (oczywiscie nie twierdze, ze to jest spoko i tez potepiam) a race moga zaszkodzic.

Patriotyzm jest pozytywny i godny
MangoZjem - > Główną różnicą dla mnie jest to, że na marszu lgbt pojawi się jakiś deb...

źródło: comment_ttRAR2LpIXS2Fh64l3Sriyal7euA2fBJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MangoZjem: nie ma to jak zrownywac oddawanie holdu ludziom poswiecajacym zycie w walce o kraj i dumy narodowej do dumy z manifestacji z tego co mozna zrobic z tego co ma sie miedzy nogami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie ma to jak zrownywac oddawanie holdu ludziom poswiecajacym zycie w walce o kraj i dumy narodowej


@progressive: oddawanie hołdu martwym ludziom ktorzy maja to w dupie bo nie żyją, ktorzy poswiecali swoje zycie osieracajac dzieci i zostawiajac zony dla kawałka ziemi ¯\_(ツ)_/¯ łatwo sie spłyca :-)
  • Odpowiedz