Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eh jestem już stara ta młodość minęła tak szybko () Zazdroszczę wszystkim młodym, na których czekają najlepsze chwile w życiu, przed nimi cały świat pójście do LO imprezy, nowe znajomości, chodzenie do szkoły, kontakty z nauczycielami w spoko relacjach tak jak ja miałam, czasem waksy, eh te wspomnienia, najlepsze chwile w życiu. Te 19 lat minęło tak szybko, za szybko tęsknie jak nie wiem za moją klasa nauczycielami i tym co było (,)
#anonimowemirkowyznania #przegryw #staroscnieradosc #gorzkiezale #smutek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ja mam 23 i nie chciałabym powrotu do lo czy na studia. Dobrze mi tak jak jest. Skup się żeby twoja teraźniejszość i przyszłość była super. Dorosłość to decydowanie za siebie i wiele możliwości. Korzystaj
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: młodość, owszem, ale z dzisiejszą wiedzą, to by było idealne połączenie.

Also, 19 lat i takie rozkminy xD. Studia pewnie zaczniesz, więc +5 lat na luzu, z ewentualnym dorabianiem, także idealne proporcje między obowiązkami a zabawą. Plusy dorosłości bez większości ich minusów. Korzystaj i się baw.
  • Odpowiedz