Wpis z mikrobloga

@Przegrywek123: Zdecydowana większość klawiatur ma wersję non-RGB. A podświetlenie jako takie się zwyczajnie przydaje w klawiaturze. A jeśli już zostałeś przeklęty posiadaniem klawiatury z RGB to po prostu ustaw sobie statyczne białe i tyle. ¯\_(ツ)_/¯

Fanem dyskotek LEDowych nie jestem, ale czemu mam mówić innym co mają lubić/kupować, przy okazji drwić z ich wiedzy n/t komputerów?

W zasadzie jedyny przykład z życia, który ten obrazek by tłumaczył to branie święcących się
  • Odpowiedz
@Amasugiru: Podświetlenie mi się nie przyda bo zwyczajnie nie patrzę na klawiaturę jak piszę. A statyczne białe tez razi w piwnicy po nocach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@KrisM89: No spoko, ale droga trochę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja wiem, że w tej półce cenowej już nie ma wieśniackiej dyskoteki, bardziej w niższych półkach patrzę - a tam niestety jest żeby targetować w
  • Odpowiedz
@Ten_typ_sie_patrzy: chyba ty (specjalnie z małej bo widać brak ogarnięcia w temacie....)
Kolor ledów jest kompatybilny z profilem sprzętowym.
Ledy czerwone odpowiadają za zwiększenie częstotliwości CPU i GPU (pewnie nawet nie wiesz co to jest...)
Profil ledow zielonych odpowiada za tryb "eco" (ecologiczny jakbyś nie wiedział....) i zmniejszenie zapotrzebowania na WATY.
Profil led niebieski odpowiada za cooling ( chłodzenie) by schłodzić grzejące się elementy.
Proszę zapoznać się z temat przed kolejnym
  • Odpowiedz