Wpis z mikrobloga

Jak można przetrwać pierwszy rok by potem koncertowo #!$%@?ć wszystko to na co się wcześniej pracowało. Niepojęte dla mnie jest to że kilka miesięcy temu zgrywała jakiś alternatywy quasiautorytet dla alternatywek że hurr jakie to my jesteśmy edgy superior mind po czym wyjechała za jakimś bolcem i siup studia koniec "ehh za dużo nauki mogłam iść do technikum kosmetycznego tam to by był certyfikat..... ". Super, serio.
@Louis_Litt: @Xtal: @FiglarzStalin: @adekad: @nilbog: @cziken1988: @Stonis: raz z Awięcem miała lajva i wielu tam pisało w donejtach jaka to Sohayo piękna, więc może od tego jej #!$%@?ło. Przeciez na 1szy rzut oka jest brzydka, charakterystyczna co prawda, ale jak sie dluzej przyjrzeć to tak obiektywnie średnia, ale na chui tak chwalić średniaków. Tak, była pozytywnie rozstrzepana na początku i to miało swój urok, ale
@Xtal: Awięc to syn Willema Dafoe, wiec jakas tam skrywana sympatie do niego mam, choć bezbeg. Tak jak z Ohio.
@FiglarzStalin: jeśli jej dokuczali ze względu na wygląd to współczuję, ale bez przesady z tym, że jest piękna. Wygląda na sympatyczną, ale jak się odezwie to na dłuższą metę już wiesz, że ma trudny charakter...