Wpis z mikrobloga

@StaryZielony: iOS nie różni się już stabilnościa działania od androida. Szczerze powiedziawszy to oprócz integracji systemów i applowej otoczki raczej nic nie przemawia za iphonami. Przerzuciłem się z 2x droższego iphona na jakiegoś najtańszego Xiaomi i nie widzę żadnych wad tego.
@Choker: dla mnie różni się stabilnością jak cholera, ostatnia droga moich telefonów to s6edgeplus-IP7-s8plus-ipX
Za każdym razem jak daje ponowna szanse Andkowi to zawodzę się srogo, nawet teraz żony huawei coś tam 20 potrafi wkurzyć jak postanowi się przyczkac albo wywali jakiś błąd. Fakt faktem android coraz lepszy te różnice powoli się zacierają ale dalej iOS nie na głowę Andka pod względem stabilności i szybkości
@Paracelsus: No aparat faktycznie trochę lipa ale podobno w nowszych siajomi już trochę nad tym popracowali.
@muak47: Może za czasów S3 albo S4 to można było nazwać "biciem na głowe". Aktualnie siłą rzeczy iOS oczywiście będzie bardziej stabilny ale nie są to wielkie różnice. Mi w budżetowym redmi przez pół roku może raz się się coś wykrzaczyło, było kilka pojedynczych zwiech i to wszystko. Chciałem wymienić na coś lepszego ale
@quarox: za iphonem obecnie stoją tylko dwie subiektywne rzeczy: system i design. Reszta jest taka sama albo gorsza niż we flagowcach konkurencji.
Gościu ja w motoroli za 4 stówki mam touchid i faceid i jak mi się nie chce mordy przystawiać to dotykam paluchem i nigdy kodu nie muszę wpisywać
@Choker: @StaryZielony: Ja właśnie używam telefonu do dzwonienia i wysyłania wiadomości sms/whatsapp etc.
Teraz przed zmianą na androida trzyma mnie tylko iOS który bardzo lubię i uważam że jest świetnie zoptymalizowany z aplikacjami. Wygląd XS, kwestia gustu, bez porównania ładniejszy niż 6/7/8 ale według mnie chociażby S9+ jest ładniejszy z przodu. Ekran, muszę przyznać że dużo ładniejszy przy porównaniu, ale przecież nie trzymam tel. 3 cm od oka i nie
@Quimeen: nie wiem czy ktoś już odpowiedział, bo nie przekopalem się jeszcze przez wszystkie komentarze niżej, ale możesz dodać „drugi wygląd” i założyć okulary. Zrobiłem tak i jadąc samochodem w okularach normalnie odblokowuje