Wpis z mikrobloga

Szkoda mi się zrobiło Obłudnika przez te zdjęcia( ͡° ͜ʖ ͡°) przez nieodpowiedzialność matki, która chlała w ciąży Daniel urodził się z FAS-em. Przez to nigdy do końca nie rozumiał i nie zrozumie otaczającego go świata, był odludkiem, nie zaznał szczerej relacji z drugim człowiekiem - Goha chlała odkąd on pamięta, wychowywał się z konkubentami matki, którzy chlali na równi z matką. Kolegów nie miał, bo był biedniejszy, gorzej ubrany i ogólnie, no co tu dużo mówić, #!$%@? w pewnym sensie. Kontaktów z dziewczynami też raczej nie miał, pewnie nałogowo walił po kryjomu konia gdzieś w kącie Urzędniczej. Zazdrościł innym, był zły na swoje życie, pozostawiony sam sobie, bez wsparcia i normalnego wychowania. W kontaktach z rówieśnikami pewnie pełnił funkcję podaj, przynieś, gruby na bramkę. Nie szanowany, może wręcz pogardzany, spychany na boczny tor, nie obchodzący nikogo, z pewnością z licznymi kompleksami wywołanymi matką alkoholiczką i biedą. Więc dlaczego tak nas dziwi jego podejście do innych... skąd on ma niby mieć w sobie prawidłowe wzorce relacji międzyludzkich? Teraz, gdy stał się ogólnopolskim "celebrytą", zachłysnął się tym, o czym zawsze marzył - bogactwem, uwagą innych, znajomymi, czy wręcz FANAMI. Przez to jego nieprawidłowo rozwinięty mózg wytworzył sobie wizję świata, w którym jest kimś. Nie menelem zarabiającym na rozpijaniu matki, tylko tym najfajniejszym kolesiem w klasie, z którym każdy chce pogadać i usiąść w ławce, tylko na znacznie większą skalę, bo żeby z nim pogadać ludzie zjeżdżają się z całego kraju, a nawet zza granicy. Był dotąd traktowany z góry przez kolegów ze szkoły, więc jego mózg nie zna innych możliwości, dlatego traktuje z góry swoich niewolników, a ponadto w jego świecie to pieniądz jest najważniejszy, najbardziej pożądany, bo jemu tego brakowało przez prawie całe życie, a w kręgu jego rodziny i znajomych to właśnie on trzyma na koncie grube tysiące, to on może zamówić pizze i kupić flaszkę, kupić parę piguł i proszków. On zapewne uważa się za prawdziwego człowieka sukcesu, co jeszcze bardziej wzmaga ego. Jest niezdolny do przewidzenia konsekwencji swoich działań, nie widzi prostych i logicznych związków przyczynowo-skutkowych, wykracza to poza jego ograniczony rozum. A kto jest wszystkiemu winien? On? Nie. Jego matka - Małgoszmata, Caryca Menelica na swoim obsranym tronie. Ona chlała w ciąży, ona nie zapewniła mu wychowania, ona wolała chlać i szlajać się z pijackimi łachmytami, zamiast zainteresować się dzieckiem, ona ignorowała możliwe uwagi nauczycieli, ona nie zauważyła, że ma upośledzonego syna i ona nie wysłała go na żadną terapię. To Goha jest najgorszym moralnie człowiekiem w uniwersum Zwierzyńskich, nie Daniel, który w zasadzie jest ofiarą patologii swojej matki i swojej choroby. Ale, oczywiście, nie zmienia to faktu, że Daniel jest podłym, dwulicowym kretynem, debilem z przerośniętym ego, cymbałem bez podstawowej wiedzy w jakikolwiek zakresie i powinien #!$%@?ć na hotel na czas strimów, bo chcemy patostrima i dymów( ͡° ͜ʖ ͡°) tak sobie po prostu napisałem swoje przemyślenia na jego temat. I #!$%@?.
#danielmagical
#patostreamy
#goha
  • 20
@Prophetto: Wiem, że nie każdy, sam jestem tego przykładem w pewnym sensie( ͡° ͜ʖ ͡°) za mało patologii ostatnio oglądam, chyba odezwało się we mnie człowieczeństwo, dlatego mi się go szkoda zrobiło. Zawsze jest mi szkoda dzieciaków z takich rodzin, ale nie usprawiedliwiam Obłudnika, po prostu takie przemyślenia mnie naszły przez te fotki młodego Oszusta. A co do Gohy... wielokrotnie pokazywała, że zasługuje na plaskacza. Wredna, podła
@Takjakos2012: Na pewno Daniel ma jakieś tam odchyły psychiczne przez to że Goha chlała w ciąży. Odrzuceni przez społeczeństwo często szukają czegoś by móc odegrać się na wszystkich ludziach pokazać im że to oni są jednak górą. Daniel zobaczył że przez robienie patoli zarabia jak "ktoś" więc pomyślał czemu tego dalej nie ciągnąć. W jego głowie to on jest zwycięzcą bo dostał trochę zainteresowania i stał się na jakiś sposób gwiazdą
@Takjakos2012: Czemu od razu zakładacie, że daniel to ofiara prawdziwego zła - menelicy?
Może Gocha to taka sama ofiara Stanisławy Stulej Piotrkowskiej i wychowała syna w sposób w jaki sama była wychowywana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie to kij wie jak daleko sięga patogen rodziny Zwierzyńskich/Sulej. Choć może to od Małgorzaty się zaczęło, bo siostra normalniejsza.

A tak poza tym to bym nie przesadzał, że Tucznik
Może Gocha to taka sama ofiara Stanisławy Stulej Piotrkowskiej i wychowała syna w sposób w jaki sama była wychowywana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@shinoda1990: bo tak było, matka wychwalała Zochę a ganiła Gochę, dlatego teraz Gocha ma kompleks niższości wobec siostry

W sumie to kij wie jak daleko sięga patogen rodziny Zwierzyńskich/Sulej. Choć może to od Małgorzaty się zaczęło, bo siostra normalniejsza.


@shinoda1990: dziadek tucznika siedział
@Maszeke: Miał szczęście i uciekł od Menelicy, kiedy ta puściła się z Maciorą czy tam innym toruńskim menelem( ͡° ͜ʖ ͡°) w przeciwnym razie trwałby przy tej kreaturze i chlałby razem z nią, bo na trzeźwo by z nią nie wytrzymał, a potem Gruby zacząłby swoje strimy i zeszmacił go tak samo jak matkę.
@Maszeke: O, jak miło()( ͡° ͜ʖ ͡°) jasne, Gruby to śmieć. Ale dalej myślę, że gdyby ojciec Daniela nie zostawił Gohy to zostałby tak samo rozpity i wciągnięty w strimy. Sam Grubas kiedyś mówił, że ojciec odszedł, bo Goha miała kochanka, ale może tak tylko chciał jej dopiec w przypływie FAS-u. Może faktycznie to ojciec był większym złem tej rodziny,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Takjakos2012: Na ostatnim streamie gruby mówił, że ojciec go wielce wspiera w jego "biznesie". Że na początku był przeciwny, ale gdy zobaczył jakie są z tego pieniądze to diametralnie zmienił zdanie xD To każe mi podejrzewać jakim jest typem osoby. Zapewnie równie wyrachowany jak tucznik. Daleka jestem od twierdzenia, że "matkę trzeba szanować jaka by nie była bo matka to matka blablabla", ale to trochę niesprawiedliwe zrzucać całą winę na nią.
@Maszeke: Nie oglądałem ostatnio strima, więc tego nie słyszałem. Czyli ojciec Magicala ma myślenie "nie rób tego bo wstyd! Co? Tysiąc dziennie? Nie no, synek, rób karierę!". No to geny od żadnego z rodziców nie są szczególnie dobre, delikatnie mówiąc( ͡° ͜ʖ ͡°) zostawił kobietę z dzieckiem, okej, ona o niego nie dbała, okej, więc oboje są winni. No z takim synkiem to nic tylko się zachlewać,