Wpis z mikrobloga

I koniec sezonu 9. Wszyscy narzekali na 8 ale tam przynajmniej coś się działo, bo w tym poza odcinkiem 5 i ostatnimi scenami ostatniego odcinka w zasadzie nic. Co do odcinka 8 to wątek z dzieciakami i tymi nowymi już przewijam automatycznie bo im dłużej to oglądam tym lepiej wiem które wątki można przespać bez jakiejkolwiek straty fabularnej. No i typowa śmierć postaci którą człowiek zaczyna lubić(Jesus,) a te #!$%@? się mnożą i nie znikają. Problemem też jest robienie z postaci kobiecych silnych postaci dominujących. To się zawsze źle kończy nawet jak fajnie zaczną(np. Michonne która od początku była silna i ciekawa, teraz jest tylko silna, drugi przykład Maggie która na początku była słaba i fajna a później zrobili z niej takie #!$%@? wie co). Szeptacze ani mnie grzeją ani ziębią bo po tylu sezonach wolałbym żebyśmy się czegokolwiek dowiedzieli o tej zarazie zamiast skupiać się w kółko na ludziach przebranych za nich lub nie. Jak dla mnie najsłabszy sezon za to miał jedną z najlepszych scen według mnie (rozmowa Ricka z Shanem).
#twd #thewalkingdead
  • 9
  • Odpowiedz
@korporacion: Ale jak mają się skupiać na początku apokalipsy skoro sam kirkman powiedział, że nigdy nie zdradzi jak to się zaczęło, bo według niego jest to głupie XD Zresztą jakby odpuścili szeptaczy to fani by ich zjedli jak zombiaki biednego konia w atlancie
  • Odpowiedz
@Wanzey: no to nie musi być o apokalipsie. Niech chociaż dadzą znac co się na świecie dzieje, gdzie są liderzy krajów i czy cokolwiek robią, ewentualnie niech Zombiaki przejdą jakaś realną mutacje że zaczna biegać/mówić/wspinać się no żeby coś ruszyło a nie w kółko nowy sezon, nowy ludzki wróg - kasujemy go - koniec sezonu. No ile można?
  • Odpowiedz
Czekaj czekaj serial który jest o apokalipsie zombie ma juz nie być apokalipsą i w najbliższym odcinku michonne ma wejść w samolot jak CJ w gta sa i obczaić co tam w świecie? xD
  • Odpowiedz
@ko19m: mogliby przenieść się gdzieś dalej i odkryć coś waznego, ewentualnie daliby jakichś bohaterów z trochę dalszych stron ale nie jak ci nowi z tego sezonu kolejni zapychacze jakich było dziesiątki w tym serialu.
  • Odpowiedz