Wpis z mikrobloga

@Manah: Dokładnie. Mówiły pół roku, że to już za chwile, zaraz będzie dump a mieliśmy trend boczny kilka miesięcy. To tak jakby w prognozie pogody mówić, że będzie padał śnieg. Oczywiście śniegu nie ma ale jak zacznie sypać w marcu to będzie "a nie mówiłem", "było to mówione" , "patrz przewidziałem to" mniej więcej tak to działa. Poza tym jeśli 3 razy na 10 coś się uda przewidzieć to dla mnie
Pobierz
źródło: comment_j8Ppxu0k0mnZPCp2cZ3UQ9DaBpGeMxzB.jpg
@Manah: Wiesz ja mam świadomość tego, że mogę się mylić w 100% co do Bitcoina, kryptowalut itd. Wiem,że moje gadanie może nie mieć żadnego sensu i być wyssane z palca. Ja biorę taką ewentualność pod uwagę dlatego często prowokuje by wywołać dyskusję i wyrobić sobie zdanie. Lecz twierdzenie, że AT działa w kryptowalutach to zaklinanie rzeczywistości. Już była tysiące razy udowadniana przydatność tej metody w tym rynku...Dla mnie to dyskutowanie z
@Emperor616: Daj mi jakieś źródła w których poczytam o tych dowodach. Większość AT w internecie to naganianie idiotów ubrane w symulowany profesjonalizm. Dlatego AT ma taką opinię jaką ma.
@Manah: Nawet czytając Twoje wpisy widać, że raz Ci się uda przewidzieć potem kilka razy jest na odwrót, później znowu masz rację i tak w kółko. Ostatnio Ci to Theromanpolan udowadniał. Wnioski z tego takie, że to nie działa. Znasz tylko możliwe scenariusze wydarzeń ale jest zbyt mało pewnych a zbyt dużo niewiadomych dlatego to dla mnie strata czasu i zaklinanie rzeczywistości. To taka spekulacja. Nie w tym rynku z takimi