Wpis z mikrobloga

Z nudów stworzyłam forum o patostreamach http://www.patostreamy.fora.pl/ tylko, że nigdy tego nie robiłam, nie znam się, więc wygląda to bardzo biednie. Jest tu ktoś kto już kiedyś to robił i chciał by mi pomóc? I czy w ogóle uważacie,że takie forum ma sens? Stworzyłam je żeby można było w jednym miejscu gromadzić np streszczenia streamów, prowadzić jakieś dyskusje itd. Będzie się chciało komukolwiek tam pisać w ogóle? :D
#danielmagical #patostreamy #bystrzaktv #rafonix #famemma #urzednicza #gural #stypatv #rafatus
  • 15
@StaraMenelica: Tutaj jest wygodniej. Jak ktoś coś wrzuci na Instagram, Facebooka czy gdziekolwiek, to od razu kilka Kuracyj bez życia to przerzuca na tag, więc można się od razu dowiedzieć niusów. Raczej Twój pomysł nie wypali, Wykop ma już "renomę" i nawet Jutubery tutaj wchodzą po informacje. A co do zalewu wpisów, no to masz rację. Coś się stanie na strimie to od razu są wpisy "XDDD", prawie jak na czacie
@dawidczeta: chciej założyć forum-już od razu atencjuszka xD atencjuszką to bym była jakbym przy okazji obesrała was linkami do swoich instagramów i innych gówien. Nikt nie chce takiego forum-spoko, przynajmniej spróbowałam. Ale ja osobiście bym się średnio czuła pisząc na jakimś forum o wdzięcznej nazwie "bracia samcy" ...