Wpis z mikrobloga

Zaopatrzyłem się w #coluracetam. Czytałem sporo opinii, że świetnie się do kreatywnej pracy nadaje. Na reddicie jest sporo opisów o żywszym widzeniu barw i jaśniejszym umyśle. Biorę w zestawie kofeina/cholina/nalt jak mam cięższy dzień, ale nawet 30mg na raz pod język nie daje żadnego efektu, który mógłbym jednoznacznie określić jako nie placebo. Myślicie że Swissherbal mógł polecieć w pompkę, szczególnie że 1 gram tego cuda kosztuje ponad stówę? A może akurat ten racetam na mnie nie działa, bo Aniracetam wchodzi jak złoto.

#narkotykizawszespoko #nootropy #dopingmozgu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reevo: ja mam z nootropicsdepot, to nie NZT, ale działa. Jak mierzysz swoje odczucia, jako że po racetamach nie ma "bomby"? Próbujesz coś zapamiętać, nauczyć się czegoś, robić coś kreatywnego przed braniem Coluracetamu i po i porównać jak Ci szło?
  • Odpowiedz
@Reevo: Swissherbal to taka firma krzak trochę nigdy im nie ufałem kumpel miał nsi-189 z swissherbala 109zl/g i nic nie dawał nawet po 50-60mg, ja miałem nsi-189 ze sklepu z rckami i płaciłem 200zl za 5g i przy 25mg wziętych o 19 nie mogłem spać do 9 rano dnia następnego.
  • Odpowiedz
@almet73 Nie mam żadnej obiektywnej formy. Pracuję (programista/designer), więc codziennie wykonuję zbliżone zadania przez kilkanaście godzin dziennie. Głównie chodzi o utrzymanie skupienia. Stosując proszki przez tydzień dwa z reguły jestem w stanie oddzielić ich działanie od kaprysów ciała (tak mi się wydaje przynajmniej).

Aniracetam czy Piracetam dają efekt 'odcięcia' szumów w tle. Szczególnie Aniracetam pozwala łatwiej wsiąknąć w to co robię, skupić się. Przy dłuższym stosowaniu zauważyłem też że efekt się
  • Odpowiedz
@Krysztal: Wiesz, ładne opakowania, wysokie ceny, porządna strona, myślałem że są legitni. Wcześniej brałem z Neurogarden, Vitalment czy PowderCity. Teraz mi się nie opłacało zamówienia za 300 zł ściągać z US&A.
  • Odpowiedz
@Reevo: Opakowania i ładna strona i ceny to nie wszystko, najważniejsze są opinie ludzi którzy to biorą.
Tak jak wspominałem moje nsi-189 dawało takie efekty nie raz że byłem pod dużym wrażeniem, a kumpla to był proszek który był słodki i to tyle z efektów jego nsi
  • Odpowiedz
@Krysztal: Reszta proszków działa jak powinna, z Oxiracetamem też się nie lubię, może Coluracetam to też nie moja bajka. A jakieś polskie sklepy polecasz? Czy tylko za granicą?
  • Odpowiedz