Wpis z mikrobloga

Wracam w piątek z pracy, z dwunastogodzinnej zmiany (jak zwykle ostatnimi czasy) z magazynu z fabryki. Sprawdzam skrzynkę pocztową. Coś jest. Nie mam niestety przy sobie kluczy do niej, wchodzę na czwarte piętro (tak tak, nie mam windy), otwieram drzwi, wita mnie suka Luna. Zakładam jej szelki, zaczepiam smycz, biorę klucz do skrzynki, wychodzę na spacer. Wracam po około godzinie. Biorę ze skrzynki wszystko jak leci, bez patrzenia. "Rozbieram" psa i siebie, idę do kuchni, odkładam zawartość skrzynki. Nalewam sobie wina które zrobił mój dziadek do szklanki. Zaczynam na stojąco przeglądąc korespondencję. Awizo z Policji, dwa razy ulotki, dwa razy przesyłka z #aliexpress, list.
'#!$%@?, list?' - myślę.
Jeszcze od jakiegoś Wojtka, o #!$%@? chodzi? xD
Otwieram i #!$%@? nie wierzę.
Magnesy, pocztówka i list, pic real
@MorDrakka jak ja Cię Mireczku szanuję ( ʖ̯)
Myślałem że jak zwykle zostanę olany (kiedyś pisałem pod kilkoma postami jak ktoś był gdzieś za granicą czy kajkolwiek indziej), ale nie. Poprosiłem o jakiś fajny magnes.
Z narzeczoną zaczynamy je zbierać. Jako iż jesteśmy biedaki to jeździmy tylko po Polszy, więc większość z tego kraju jest nasza, ale zawsze prosimy znajomych żeby przywieźli Nam magnaes, czy z Polski czy zza granicy.
No i stało się, prawdziwe magnesy z Singapuru i Vietnamu :D
Z tej części świata się nie spodziewałem, wylądowały standardowo na lodówce :)
Szanuję w opór i dziękuję bardzo ()
Niech Ci Bozia/Perun/Szatan/los/Thor/Latający Potwór Spaghetti/inne bóstwo czy nie bóstwo w które wierzysz czy nie wierzysz wynagrodzi (ʘʘ)

PS. W dodatku wszystko #zadarmo

#opdelivered #opdostarczyl #podrozujzwykopem #rozdajo #truestory #coolstory #chwalesie #polecamwykopowicza #dziekuje ##!$%@? #niewiemjaktootagowac #podroze #bedzieczyniebedzie #pocztowki
Gandezz - Wracam w piątek z pracy, z dwunastogodzinnej zmiany (jak zwykle ostatnimi c...

źródło: comment_aJwxGXUC6ag6dKZyhw8gQNqTHlI7HbJk.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@leszek_SK: Da, składałem zawiadomienie na szeryfa który spowodował kolizję ze mną, jutro pewno rzucę na mikro, bo zostanę na 90% oskarżycielem posiłkowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedy byłeś? Ja byłem chyba w sierpniu, to takie były.
  • Odpowiedz
Da, składałem zawiadomienie na szeryfa który spowodował kolizję ze mną


@Gandezz: to uczucie kiedy najpierw zobaczyles zdjecie, potem przeczytales ten komentarz, i jak zaczales czytac goowny post to do polowy myslales ze rzecz sie dzieje w ameryce xD
  • Odpowiedz
@Gandezz: próbowałem napisać na PW, ale #!$%@? aktualizacja serwisu. Napisz mi w wiadomości adres, to Ci prześlę japoński magnes (ale wysłany już z PL, bo spowrotem w Tokyo będę za dwa, trzy miesiące).
  • Odpowiedz