Wpis z mikrobloga

Mireczki, ostatnio pisałem o al.to ze zamówiłem prezent dla dziecka i w opłatach był dodatkowy koszt jeśli chciało się skorzystać z dotpay.
Dzisiaj paczka dotarła, wyciągnąłem z paczkomatu i przyniosłem do domu, otworzyłem żeby sprawdzić czy produkt się zgadza, pierwsza rzecz jaka się rzuciła w oczy to brak naklejki oka, w całym pudełku jej nie było wiec zakładam ze było pakowane tak z premedytacja.
W sumie w dupie mam naklejkę, chodzi o fakt, dla mnie zabawka wyglada jak z wystawy, gdybym ja odesłał bo przecież zamawiałem przez neta i mam na to dwa tygodnie, to może nie być uwzględniony zwrot właśnie przez brak naklejki.
Nie zamierzam się kopać z takim sklepem, moje zamówienie będzie krążyć nie wiadomo ile a ja będę się #!$%@? ze nie mam prezentu i kasy.
Z xkom są podobne wianki wiec nie daleko pada jabłko od jabłoni.
#zakupy #alto @al_to:
Pobierz MaC1u5 - Mireczki, ostatnio pisałem o al.to ze zamówiłem prezent dla dziecka i w opła...
źródło: comment_bP0zDqulUdGKg7GD1YZ9TXl4dXrukiTU.jpg
  • 3
@1Jurko: Dzisiaj dzwonili do mnie z al.to i podeślą mi naklejki do końca tygodnia, oprócz tego zapowiedzieli że dorzucą bon o wartości 25zł na kolejne zakupy chociaż powiem wprost, to nie było moją intencją.
Na pewno działanie pracowników al.to wpływa pozytywnie na zmianę mojej opinii o nich, chyba najbardziej to że przeglądają wykop i chcą naprawić coś co najwidoczniej było winą producenta a nie ich.
Trochę mi głupio że nie odezwałem
@MaC1u5 nic się nie stało, najważniejsze, że oczy trafią na swoje miejsce i - mamy nadzieję - dziecię ucieszy się z prezentu ;). Zapraszamy oczywiście do bezpośredniego kontaktu z nami, także tutaj, mamy swój profil i można śmiało do nas pisać publicznie czy na privie, zawsze chętnie pomożemy :)

Serdeczne pozdrowienia,
Zespół al.to