Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać co jest? Mam sobie składzik z Serie A, taki za 800k, a zagrałem 3 mecze w LW i w pierwszym koleś miał w składzie 2 ikony (Matthaus i Cruyff) i reszte składu za miliony, w drugim nie miał ikon ale też miał o wiele droższy skład niż mój, ale wygrałem 1:0 po męczarniach. W trzecim #!$%@? 3 ikony (Henry, Zola i jakiś obrońca którego nie kojarzyłem) i reszta składu to chyba z 5 mln kosztowała. Dostałem w 30 min 3 bramki Griezmannem z głowki i zrobiłem rage quita. Taką sytuacje miałem tylko w pierwszej LW w jaką grałem, w następnych składy były zbliżone do mojego. Przecież jak tak dalej będzie to skończę z max 3-27 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fut
  • 12
@Rafixo: Każdy pros chce szybko nabić w piatek 30 meczy żeby wieczorem iść spokojnie zachlać :P Zauważyłem że w piatek rano losuje dużo lepsze składy niż np. w sobote kiedy prosy się już wypsztykają, ale to tylko moje spostrzezenia ;)
@Rafixo: twardym trzeba być, jak przegranych grubo ponad 300 meczy i nigdy nie zrobiłem rage quita, a przegrywałem raz chyba z 0-10 i nic nie mogłem zrobić :) Głęboki wdech, wyłączasz z siebie negatywne emocje i dajesz ;)
@Rafixo: ja jak przegrywam taki mecz to zawsze stawiam sobie cel - przeprowadzić jakąś ciekawą akcję, a to jakiś ładny trik, a to jakieś nietuzinkowe zagranie, i tak wiem że mecz przegram, ale chociaż udowodnię dla przeciwnika że mam to gdzieś :P