Wpis z mikrobloga

@enforcer: Ciężko go skończyć, skoro po przejściu mapy wzdłuż i wszerz po ogarnięciu jakiejś snajperki i "combat rifle+combat shotgun" można #!$%@?ć każdego przeciwnika, a dalej to już w sumie nie ma co odkrywać, bo wszystko się powtarza- ta sama garstka broni, ci sami przeciwnicy, to samo wczytywanie każdego innego terenu za drzwiami. Najdalej jak dotarłem przed ciśnięciem tej gry w kąt to było to "miasto" pośrodku mapy, a potem to już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tellet:

dalej to już w sumie nie ma co odkrywać, bo wszystko się powtarza- ta sama garstka broni, ci sami przeciwnicy, to samo wczytywanie każdego innego terenu za drzwiami.


O to to. Ja w czasie wątku głównego goniłem jakiegoś głównego złego który miał być odpowiedzialny za porwanie mojego syna. Dopadłem go w jego bazie a tam wszystko kopiuj-wklej te same modele, te same postacie. Tak mnie to jakoś ruszyło że od
@tellet: ja przeszedłem fallouta 4 w całości jedyną scenę którą pamiętam to to że syn był dziadkiem i wielkiego kraba w jakimś forcie nad wodą. Reszta umknęła, przechodzę prawie wszystkie gry AAA a czasu z tą nie umiem odrobić