Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić tą wśród gimbusow i osób o skrajnie ujemnym IQ, jebniętą modę na memy z JP2?

Czy Oni serio nie mają już żadnych wartości i refleksji? Samozachowawczosc, ogłada, cechy obce?

Ma 18 lat, w świetle prawa jest osobą pełnoletnia a jej bym pluszowej maskotki nie dał do opieki.
  • Odpowiedz
@ChuckFasola: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki
  • Odpowiedz
@LemurChmur

No właśnie i takim skrajnym IQ ujemnym mowilem.
Ale spoko, wiem że każdy pojazd na Ciebie byłby jak miód na Twoje serce, bo siedzisz sobie w ciemnej piwnicy i fapujesz 12 cm na każdy bulwers.

Ale wychodzi na to że ja, jako osoba niepraktykujaca, o małej wierze i krytycznie pochodząca do dzisiejszego kościoła katolickiego, mam więcej szacunku do tego człowieka niż Wy gimbusy, które co niedzielę was rodzice do kościoła wypychaja,
  • Odpowiedz
@ChuckFasola: No, niezła ekstrapolacja na mój temat.
Papieskie memy oryginalnie powstały prawdopodobnie jako reakcja na komicznie wyolbrzymiony kult wielkiego polaka w kraju. Obecnie, funkcjonują one trochę jak swoisty running gag. Większość z nich jest w oczywisty sposób tak kretyńsko absurdalna, że nie mogę takiego, co prawda bardzo często niskich lotów humoru, uznać za obelgę. Jak można traktować na poważnie teksty w stylu "Karol Wojtyła - morderca, pedofil, sługa szatana"? Jak wiadomo,
  • Odpowiedz
@ChuckFasola: @Annaroth: Warto jeszcze dodać, że na wypoku nie widać, by ktoś z tym walczył. A dałoby się vide wiadoma pasta.

Ja nie wiem, co może być w tym "fajnego", by wyśmiewać się w tak bardzo obrzydliwy sposób z JPII, jak to się dzieje w internecie, ale to nie tylko kwestia tego, że nie znają tej postaci, nie pamiętają tej atmosfery początku 2005 roku i jego stopniowego odchodzenia. Być może
  • Odpowiedz
@PrinsFrans
@Annaroth

Ta moda wynika tylko z jednego. Ze 99,9% autorów tych memow i tych co je rozpowszechniają, to są dzieci, które kiedy Wojtyła umierał, to albo ich jeszcze na świecie nie było, albo ciągneli z cycka matki. Nie wiedzą nic o tym człowieku. Nie wiedzą kim był, co robił i ile mu społeczeństwo, kiedy było jeszcze jednością - zawdzięcza. Tutaj zawiedli rodzice.

Przerażające jest to, że dzisiejsi nastolatkowie nie mają w
  • Odpowiedz
@ChuckFasola: Nie mogę nakreślić uniwersalnej granicy, bo stwierdzenie czy słowa mnie obrażają jest dla mnie wypadkową kilku czynników: kto to mówi, jakich używa słów, jakie ma intencje wobec mnie, kontekst itp.

Nabijanie się z papieża niczym nie różni się od nabijania się np. z żydów. Rodzaj czarnego humoru. Poza tym, mem memowi nierówny. Czy uważasz, że załączony obrazek obraża papieża?

Między innymi dzięki niemu żyjesz dzisiaj w wolnym kraju i możesz
LemurChmur - @ChuckFasola: Nie mogę nakreślić uniwersalnej granicy, bo stwierdzenie c...

źródło: comment_DRhDxEutOB1VRh8TehkImTE2lDaI9ge2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz