Wpis z mikrobloga

@xandra: typ jest dobry xD jak ktoś mu skomentuje to usuwa i czarnolisto, najlepsze że on pod tymi "memami" ma po jedym dwa plusy i po 10 usuniętych komentarzy
  • Odpowiedz
@xandra: Usunął mi wpis, chlip. Co ja teraz zrobię. :( A on nawet nie był jakiś obraźliwy. Napisałem tak:

Według ateistów nic zrobiło bum. Według wierzących bóg zrobił bum.

Skoro nic=>bum i bóg=>bum to znaczy, że bóg=nic.

¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ciekawe jeszcze czemu do stworzenia Ewy potrzebował adamowego żebra. Niby taki wszechmocny był, i wszechmogący xDDD

@xandra:
Wyobraź sobie że programujesz 'człowiek'. Zaprogramowałaś ręce, nogi, organy, funkcje życiowe i milion innych rzeczy.
A teraz masz zaprogramować kobietę.
Co robisz:
a) wszystko
  • Odpowiedz
@deryt: No to kiepski z boga programista, jak zamiast wziąć gotowego człowieka i tylko wymienić mu narządy płciowe, to wziął samo żebro i całą kobietę napisał od nowa. Strasznie niezoptymalizowany ten kod mu musiał wyjść.
  • Odpowiedz
Niby taki wszechmocny był, i wszechmogący xDDD


@xandra: Taki wszechmocny, a kasiory nie umie sobie stworzyć, tylko ciągnie od ludzi poprzez swoich watykańskich pośredników. ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@xandra: w niektórych przekładach i mitologii Ewa jest drugą żoną Adama. Pierwszą była Lilith tak jak Adam stworzona z prochu ziemi, ale była zbyt niezależna, więc Bóg stworzył z żebra Adamowi żonę, która będzie mu posłuszna, a Lilith rozgoryczona została matką wszystkich demonów.
  • Odpowiedz