Wpis z mikrobloga

@mlotan: @czullo: @raceman:
Nie rozumiem nad czym tutaj można rzygać skoro niczego na tym zdjęciu nieprzyzwoitego nie widać. Jak reagujecie na siłce/basenie/plaży? Tam to dopiero można się wbrew swojej woli naoglądać.

Chyba wam wyobraźnia za mocno pracuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
że on ma 24 lata a dupczy chłopaczków z liceum i nie wszyscy są pełnoletni ()


@3lizabeth: Jeśli z liceum to mają powyżej 16 lat. Jaki w tym problem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@artpop: taki, że mogą jej przeszkadzać odgłosy jebiących się w kakaowe oko facetów? Nie wiem, może ją to obrzydza, bo ma do tego prawo. A spróbuj napisać to niech sobie zatyczki kupi. Jak możecie (w większości) mówić, byśmy szanowali homoseksualizm jeśli nie szanujecie tego, że komuś może się to nie podobać? Mnie też to brzydzi, i co? Nazwiesz mnie nietolerancyjnym ignorantem? Brzydzą mnie również włochate pająki, psie gówno na chodniku
  • Odpowiedz
@supra36: Wow, jaki atak xD Pisałem o innym temacie - o wieku, a nie o odgłosach. Jeśli dana osoba jest wkurzająca pod tym względem (pary hetero też mogą wydawać głośne odgłosy podczas seksu), to należy z taką osobą porozmawiać, lub (jeśli ma się na to wpływ) znaleźć innego lokatora. I gdzie ona pisała, że przeszkadza jej hałas?

I oczywiście użyłeś karty przyjaciół gejów, którzy nie lubią marszów xD Spoko, marsze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@artpop: nie pisała, że przeszkadza jej hałas - stąd spekulacja na temat tego co może jej dokładnie przeszkadzać bo nie doprecyzowała.

O parach hetero również wspomniałem.

Przyjaciół gejów usunąłem z wpisu, gdyż stwierdziłem że jest to zbędne w dyskusji. Natomiast tak - znajomi geje nie popierają tego procederu i żaden z nich otwarcie się z tym nie nosi.
  • Odpowiedz