Wpis z mikrobloga

@etoph chyba normalne ze pierw musi się jakos podlizać żeby czerpać z tego korzyści potem połowa wysrywow płacze ze nie ruchaja a wyzywają od pantofli XD
  • Odpowiedz
@poziomek90: innej funcji w sensie R U C H A Ń S K O i ona by już miała mokro i wysyłała swoje nagie snapy a ty jak jakiś lokaj jej proponujesz tosty i czekolade xDDDDD
Współczuje tej dziewczynie tego rozczarowania przed snem. Już ją kot lepiej zadowoli
  • Odpowiedz
@poziomek90: Hahah co za beta #!$%@? tryharduje na usługiwanie i jedzenie.Prawdziwy samiec alfa wie czego chce, ma chłodną, pewną siebię gadkę i takiej samicy już cieknie i nie trzeba jej przekonywać.Zwykly beta z ciebie
  • Odpowiedz
  • 19
@kolorowe_jarmarki słucham? XD
Prowadzę normalne życie, przegrywem nie jestem, ale śmieszne jest to jak op błaznuje żeby przypodobać się jakiejś lasce, a później uważa się za samca alfa XD
  • Odpowiedz
@kolorowe_jarmarki: prawdziwy facet nie musi tego pokazywać, fakt, ale ja nic nie mowilem, ze musi pokazywać - mi chodziło o to, ze od alfy te rzeczy same emanują i różowej robi się mokro, tylko bety bajerują na jakieś "usługi"
  • Odpowiedz