Wpis z mikrobloga

@dob3k: to by mnie zdemaskowalo, a nie moge sobie na to pozwolić, i chyba wideo z samej akcji tez nie mam, tylko jakies wykonania. Ogolnie o ile to jakby uniewaznia to, jaki masz glos, to spotkalismy sie dlatego, zeby mial.jak ogarnac sobie kilka godzin dla obslugi tego ustrojstwa i ustalenie presetow. Bardziej jak robota producenta, niz muzyka, ale nadal praca. I to calkiem lebska. Nie zmienia to faktu, ze jego
  • Odpowiedz
@Bo_czemu_nie:

Co nie zmienia faktu, że stary - definicja z wikipedii, serio?

Odwołuj mnie do słownika PWN, lecąc z definicja z wikipedii.

W przypisach wikipedii masz link z PWN, który mówi niemalże to samo, nie wiem co jest nie tak z tą definicją?
Jeśli chcesz wytłumaczyć komuś, kto nie wie czym jest rap to nie mówisz mu, że to jakieś głębokie przeżycie opisujące prawdy życiowe tylko podajesz mu suche fakty - a suchy fakt jest taki, że w ujęciu muzycznym rap to nic więcej niż melorecytacja i nie potrzebuje nic innego aby tym rapem być - czytaj żaden przekaz nie jest
  • Odpowiedz
@dob3k:

CO w/g Ciebie czyni "Young Thug, Lil Uzi Vert, Ski Mask The Slump God" dobrymi technicznie?

Wysłałem Ci Book Of Thug, to nie jest długa lektura a masz tam opisane dokładnie jakie techniki stosuje w swojej muzyce, zarówno melodyczne jak i rytmiczne
https://www.thebookofthug.com/about
Young Thug posiada niesamowitą umiejętność zmiany flow jak rękawiczki po kilka razy w jednym tracku, zmiany melodii, barwy i tonu głosu na skalę w której nie potrafił poruszać się przed nim żaden
  • Odpowiedz
@Lil_young: no mow co chcesz, tylko jest maly problem - jesli ktos sie spuszcza nad tym, jaki to ktos jest znany i zajebisty, a mimo ze z muzyka mam duzo wspolnego a totalnie nie kojarze takiej osoby (i nie jestem w tym odosobniony) to o czyms swiadczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) sadzac po niektorych komentarzach, spodziewalem sie drugiego eminema czy michaela jacksona, a to po prostu
  • Odpowiedz
a totalnie nie kojarze takiej osoby (i nie jestem w tym odosobniony) to o czyms swiadczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Karoleer: no swiadczy to o tym ze go nie znasz. No i prawdopodobnie o tym ze jestes zamkniety troche na USA czyli kolebke wszystkich trendów muzycznych, czyli nie ma sie czym chwalic. Bo w USA raczej nie spotkasz osoby interesujacej sie muzyka ktora go nie zna.
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: muzyka to jest wiecej niz definicja. A nie mowimy tutaj, o nie wiem, typie spiewania, o konkretnej skali czy czyms takim, aby starac sie to zdefiniowac. Masa malolatow wklada serca w to co robi, starych zawodnikow również i upraszczanie tego.do tak suchej i zdawkowej definicji jest po prostu krzywdzace. Dziwie sie, ze Ty jako.osoba '#!$%@?' w temat jestes w stanie tak bezuczuciowo to kategoryzowac. To jest caly gatunek, mie
  • Odpowiedz
@Bo_czemu_nie:

Masa malolatow wklada serca w to co robi, starych zawodnikow również i upraszczanie tego.do tak suchej i >zdawkowej definicji jest po prostu krzywdzace.

nie nie piszę, że jak ktoś ma przekaz w swoim rapie to nie jest rap przecież. Różnica pomiędzy nami jest właśnie taka, że jak nikogo nie wykluczam bo jakiegoś jednego elementu w tym wypadku przekazu akurat w swojej muzyce nie ma więc nie widzę nic krzywdzącego w takiej definicji

Co ma 69
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz za każdym razem Cię podziwiam, że chce Ci się to wszystko pisać. Ja serio, po paru wykopkach już mam dość i mi ciśnienie skacze, a Ty produktywnie dalej prostujesz każdego. Gratulację, bo może chociaż paru przekonasz, że jest coś poza 2paciem i łoną, ja na to nie mam siły xD
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: ale charyzma, kontrowersyjnosc, czy powiazania z gangami nijak sie nie maja do muzyki, ok, to sa ich wspolne watki, ale nie w kwestii muzycznej. A rap rozpatrujemy od steony muzycznej, przynajmniej w tej polemice. Pomimo tego ze calkiem sensownie przedstawiles swoja strone, to ten kolega od braku przekazu nadal jest dzbanem xD moglibysmy tak dlugo dyskutowac, oboje mamy swoje racje, moze ty masz ogolnikowa moze ja, #!$%@? z tym.
  • Odpowiedz
@Bo_czemu_nie:

ale charyzma, kontrowersyjnosc, czy powiazania z gangami nijak sie nie maja do muzyki, ok, to sa ich wspolne watki, >ale nie w kwestii muzycznej.

przecież charyzma, powiądania z gangami i kontrowersyjność to lwia część muzyki jednego i drugiego.

A rap rozpatrujemy od steony muzycznej, przynajmniej w
  • Odpowiedz
BĘDĘ ROBIŁ RARARARA CZARNUCHU
PIFPAFAPAFP CZARNUCHU
BUMBUMBUMBUM CZARNUCHU
SRUTUTUTU CZARNUCHU
CAŁY SKŁAD ZABÓJCÓW JA TAKŻE JESTEM ZABÓJCĄ

no ja nie wiem jak te wykopowe kuce mogą tego nie doceniać ;//
  • Odpowiedz
Ja chcialem ttlko bronic przekazu, jako obowiazkowej czesci rapu


@Bo_czemu_nie: Polski rap zasługuje na pogardę z wielu względów, ale za spopularyzowanie tej bzdury to najbardziej. Pierwsze rapy jak Sugarhill Gang to była muzyka czysto rozrywkowa. Już pomijam absolutnych pionierów czyli typów którzy stali po parkach i z nudów #!$%@? sobie w kółeczku bzdury o byle czym żeby po prostu BYŁA ZABAWA.
  • Odpowiedz
Gimnazjaliści jarają się jakimś gangsta z kolorowymi zębami, mówiąc innym że nie znają się na muzyce (Bo przecież 'yoo nigga, nigga' to przecież ambitna muzyka). Jakie to zabawne :D Więcej takich dram :D A temu kolesiowi niech przeczyszczą kanał w więzieniu.
  • Odpowiedz