Wpis z mikrobloga

mirunie waszym zdaniem lepiej się spisze laptop predator helios 300 i7 8750h gtx 1050 ti czy lenovo legion i5 7300hq gtx 1060 6gb? Oboje 8gb ram oraz cena taka sama. I wiem, że za tą cenę komputerek bym złożył o wiele lepszy ale ale- jednak to musi byc laptop, że względu na tryb życia. Oczywiście zastosowanie laptoka głównie do wieska 3 ale i również surfowania po vikop.ru
Liczę na uzasadnione odpowiedzi((oo))
#laptopy #informatyka
  • 12
@Murasame tak też na początku myślałem, ale szczerze powiedziawszy nie byłem pewny przez ten procesor. Masz jakąś opinie na jego temat? Jak wygląda podkrecanie/turbo?
@hawk74: Procesor w tym predatorze jest dużo lepszy i o wiele wolniej się zestarzeje, ale to nie jest stacjonarka, że sobie potem wymienisz grafikę bez problemu, więc jak chcesz patrzeć tylko na osiągi w grach, to kieruj się kartą graficzną.
@hawk74: No jest to trochę słabsza wersja, ale nadal lepsza niż 1050 Ti. Najlepiej wejdź na youtube i wpisz 1050 Ti vs 1060 Max Q i sam oceń czy warto poświęcić dla tych klatek lepszy procesor, różnica pewnie będzie jakoś 20-30%.