Wpis z mikrobloga

i #!$%@? #!$%@?, całe rok ma moją naukę w dupie, wyzywa mnie od debili, a teraz? Mimo #!$%@? wielu piątek widzi same banie ( a mam z 15 ) i #!$%@? co 5 minut mi do pokoju włazi i ględzi jaki to jestem debil kurła jaki to najgorszy jestem i że w zawodówce to oni jak na studiach liczyły, no #!$%@?, jestem w 8 klasie, zmiana programowa, #!$%@?, i #!$%@? oczywiście, wszystko moja wina, i tak #!$%@? co roku, i #!$%@? ze wszystkiego znowu nic, i dupa, miałem w końcu dostać, choć za małe pieniądze laptopa który #!$%@? działa, a co? #!$%@?, a i tak pewnie by się wykręcił, jak za każdym razem, całe życie widzi tylko to co mi się nie udaje, #!$%@? mać.
#gorzkiezale #szkola #przegryw #wywiadowka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ##!$%@?
  • 27
  • Odpowiedz
@Ty_Lee: u mnie rozbiory z roku na rok ()
gówniakom cały segment dali i odizolowali (ale i tak się swobodnie pałętają po reszcie obiektu) a ulubiony był to mój segment bo taka ciemna strefa trochę
a #licbaza dostała autonomie, mają korytarz na piętrze i nikt inny tam lekcji nie ma
  • Odpowiedz
@Ty_Lee: zeby miec 15 bani (z tego co wyczytalem z tego) trzeba byc chyba kompletnym debilem, nie dziwie sie ze cie #!$%@? , ale zeby az tak aby ci co 5 minut do pokoju wlazil i mial w dupie obietnice zwiazane z kompem xD
  • Odpowiedz