Wpis z mikrobloga

xD a w jakich przypadkach nie jest?

usadzanie beciaków przez alfy w ten sposób jest znane w każdym gatunku które łączy się w stada.


@Mordschlag: W bardzo wielu. Nawet na wikipedie ci sie nie chce zajrzeć? Zachowania homoseksualne są bardzo różnorodne, obejmują nawet wspólne wychowywanie młodych.

ja tam nic do homoseksualizmu zupełnie nie mam, natomiast argument o tym, że istnieje on wśród zwierząt jest idiotyczny.


@NPrBaz: Niby jest ale nie
W bardzo wielu. Nawet na wikipedie ci sie nie chce zajrzeć? Zachowania homoseksualne są bardzo różnorodne, obejmują nawet wspólne wychowywanie młodych.


@szybki_zuk: typie to ty chcesz dowieść, że homoseksualizm zwierzęcy opiera się na czymś innym niż wskazaniu hierarchii w stadzie.
typie to zajrzyj do artykułu na wiki, linkowalem.


@szybki_zuk: xD ciekawe gdzie, bo raczej nie w tym wątku?

W ogóle to ty zacząłeś pisać bzdury bez sprawdzenia, a przerzucasz odpowiedzialność na mnie xd

i gdzie są te bzdury niby? to ty twierdzisz, że dominacja seksualna w stadzie występuje w wyjątkowych sytuacjach i tylko u niektórych gatunków ( ͡º ͜ʖ͡º)


xD ciekawe gdzie, bo raczej nie w tym wątku?


@Mordschlag: A może się jebłem i nie, ale pisałem o wiki - ile sekund więcej to dla ciebie by było?

i gdzie są te bzdury niby? to ty twierdzisz, że dominacja seksualna w stadzie występuje w wyjątkowych sytuacjach i tylko u niektórych gatunków ( ͡º ͜ʖ͡º)

poza tym dzbanie gdzie ja neguje występowanie ich w innych formach