Wpis z mikrobloga

Oglądam dopiero teraz to co się działo w sobotę i ja rozumiem, że pezet to debil i nie powinien kozaczyć, ale reakcja jacy i gochy jest po prostu przerażająca. Nie mówię, że ja bym dał radę jakiemuś osiłkowi, który po prostu potrafi się #!$%@?ć, ale koleś po prostu znęca się nad innym człowiekiem, aż pezet krzyczy pomocy jaca, a dwójka meneli ma na to totalnie #!$%@? jakby nic się nie stało. Nie mówię żeby tego kolesia #!$%@?ć po plecach tym teleskopem, ale chociaż cokolwiek zrobić, odciągnąć go, złapać, krzyczeć żeby ten inny koleś #!$%@?ł, cokolwiek by zrobili. On miał tylko coś do pezeta, wobec innych nie był agresywny, gdyby oni zareagowali to pezet by nie dostał nawet 1/10 tego co dostał. I nie kupuję tłumaczenia, że pezetowi się należało, to nie jest dżungla. Ci którzy uważają, że pezetowi należał się #!$%@? to taka sama patologia jak bohaterowie patostreamów. Nie wiem jak to wszystko się skończyło, chyba policja zawinęła tego psychola, ale gdybym ja był na miejscu pezeta to zrobiłbym mu sprawa w sądzie o pobicie itd.

Ja wiem, że to tylko #patostreamy itd, ale to było mocne i pokazuje, że ta dwójka (jaca i menelica) to po prostu zera społeczne i ludzie, którzy w ogóle już się nie nadają to normalnego funkcjonowania. Smutne i straszne jednocześnie.

#danielmagical
  • 22
@stannis: Po pierwsze pezetowi się należało bo to frajerska chmura i szkoda, że gość go tylko pogłaskał, a po drugie pezet może podziękować... jupiterowi, który tak skutecznie zastraszył meneli wróć matkę i ojczyma, że oni boją się własnego cienia, a już na pewno interweniować w takiej sprawie. Bardzo dobrze, że Jaca nie reagował, bo melina by spłonęła podkręcając tylko tego ełckiego patusa, a tak wszystko się uspokoiło i git.
@Killson: dymy były dobre, wiadomo. Chciałem tylko zwrócić uwagę na to jakimi żywymi trupami są jaca i menelica, dymy byłyby równie dobre, albo nawet lepsze gdyby próbowali mu jakoś pomóc. Ja lubię dymy, ale to było znęcanie się nad drugim człowiekiem i zero reakcji ze strony degeneratów społecznych i to mnie przeraziło.
@helmut789: najpierw wstał ten osiłek, a nie pezet. Następnie pierwszy z łapami ruszył również osiłek. Pomimo tego, że pezet nie stwarzał żadnego zagrożenia, ten koleś dalej obijał mu mordę. Za co? Za to, że pezet kazał mu wyjść? No dymy zasłoniły wam mózg.

@cichy-wykopek: może masz rację i za bardzo się przejmuję, jednak ja widzę jakąś różnicę pomiędzy pezetem i tucznikiem, a menelicą i jacą. To i to to patola,
@stannis: Mam identyczne zdanie. Koleś przyszedł tam bez zaproszenia. Co by Pezet nie gadał i jak nie kozaczył, po prośbie opuszczenia mieszkania powinien wyjść. Reakcja Gochy i Jacy przerażająca. Ja wiem, że w takiej sytuacji taka Gocha fizycznie nie ma żadnych szans, ale mogła chociaż się odezwać. Myślę, że Koleś by Gochy posłuchał. Inna sprawa dymy. Gdyby tak było, nie byłoby co oglądać.
niepatusiarskiego punktu widzenia nie powinien się rzucać z pięściami na Pezeta jak ten mówił że nie chce się bić


@PZt37: nom, chyba jeszcze się w to nie wciągnąłem tak jak niektóre patusy tutaj, np. @sal3m

@sal3m: prowokacja do bójki była taka, że powiedział mu żeby wyszedł? Z jednej strony bronicie jacy i menelicy, że oni nic nie mają do gadania, a z drugiej przekazywanie poleceń od daniela to "prowokacja" ze
pezet był naćpany i miał w ręku pałę. w sumie racja ze mogl jechac na obdukcję i badania, by go zamknęli jeszcze i grubas by sam zostal xD


@sal3m: poza tym koleś wiedział gdzie wszedł. Przyszedł do meliny, gdzie są ćpuny i alkoholicy i według Ciebie dobrze zrobił, że #!$%@?ł jednego z nich, a argumentujesz to tym, że jeden z ćpunów był naćpany? Jeśli mu to przeszkadzało to powinien opuszcić pomieszczenie,