Wpis z mikrobloga

Jak ludzie potrafią odpicować swoje bumki, kiedy ja to non stop musze pakować siano w silnik... Jeszcze mam jakieś multifunkcje na kierownicy, grzane fotele i inne badziewia. Modle sie tylko żeby to nie padło. Tak bardzo bym chciał moje e39 z radiem, fotelem, kierownicą i klimą i niczym więcej co może się tylko popsuć (). Trzeci miesiąc mi się czarne dekory śnią w środku, albo zderzaki i listwy mpakietowe...
#bmw
  • 15
  • Odpowiedz
@Kejran: Ucieka mi płyn chłodniczy (mechanik wymieniał wisko i cos tam jeszcze a dalej ucieka, jade do niego spowrotem w najbliższym czasie) Cieknie mi z misy olejowej, odma ma już dosyć, ostatnio xenon padł to też musiałem kupić , chce wymienić olej i zrobić płukanie a jednak w m54b30 troche oleju wchodzi. Tylnie tuleje do wymiany, wiadomo że raczej wymienie komplet. O i jeszcze mi zegary nie świecą. Niby pierdoły
  • Odpowiedz
@Kejran: Generalnie chce sie sam zabrać za mise i odme, lubie dłubać w różnych rzeczach. Poza tym mam jakąś taką potrzebe męską garażową żeby taplać się w smarach i robić swoją bunie na cacy.
  • Odpowiedz
  • 0
@DyzioPaladyn Ja tam ze swojej E39 2.2 M54 jestem zadowolony, narazie przez 3 lata robione były hamulce tył, oleje, filtry, świece, łączniki stabilizatora i teraz muszę ogarnąć podstawę filtra, bo podcieka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kejran: Ja mam po ojcu, jeszcze w automacie. Żal buniaczka był wystawiać za grosze to wziąłem i naprawiam. Mam ją trzeci miesiąc i mam nadzieje że to koniec niespodzianek jakie dla mnie uszykowała. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I w sumie nawet sam ojciec się przygląda co tam z nią robie. musze jeszcze wyklepać lewe nadkole bo ktoś mi uszkodził ale lakieru nie zdrapał. I wymienić błotnik
  • Odpowiedz