Wpis z mikrobloga

@UrbanHorn: Ja skończyłem jedno z najlepszych liceów w tym kraju i teraz studiuje na jednym z lepszych kierunków. Nie zmienia to faktu że uważam ten okres za stratę czasu, oraz że system edukacji w tym kraju blokuje ludzi którzy chcieli by się rozwijać, narzucając im masę roboty tylko dla zapewnienia etatu nauczycielom. Jeżeli uważasz, że przez skończone studia jesteś lepszy od osób które nie mają dyplomu to sam siebie oszukujesz.
  • Odpowiedz
@wookasz98: Czy ty nie rozumiesz, że studia są po to, żeby się dobrze bawić i zacząć żyć beztrosko? Tylko idiota może pomyśleć, że na studiach chodzi o to, żeby się uczyć. Warto iść na studia najlepiej humanistyczne gdzie jest dużo normictwa, żeby zacząć żyć, tylko to ma znaczenie.
  • Odpowiedz
@wookasz98: o cholerę chodzi z tym "brak pomysłu na..."? Co to #!$%@? jest reklama zupy w proszku? Powiedzcie mi który to niby ma pomysł na życie jak ma ledwo 20 na karku?
  • Odpowiedz
@wookasz98 no tak, bo człowiek powinien się kształcić tylko w 1 kierunku. Po to masz różne przedmioty w szkole średniej, żeby mieć ogólną wiedzę potrzebną w życiu, żebyś potem nie gadał, że sczepionki powodują autyzm. Wystarczy spojrzeć na wykształcenie antyszczepionkowców, żeby zauważyć, po co jest ta szkoła.
  • Odpowiedz
system edukacji w tym kraju blokuje ludzi którzy chcieli by się rozwijać, narzucając im masę roboty tylko dla zapewnienia etatu nauczycielom.


@wookasz98: TO

Zapraszam wszystki studentów myslących że jest inaczej do Uczestniczenia w samorzadzie studenckim i wybranie się na event pod nazwą zebranie komisji edukacji, szybko zmienicie zdanie
  • Odpowiedz