Wpis z mikrobloga

Murki z #wroclaw polećcie dobrego #fryzjer #barber , który będzie w stanie wykrztusić z siebie coś więcej, niż przysłowiowe "jak strzyżemy?" i zaproponować mi jakąś dobrą, klasyczną, męską fryzurę, dopasowaną do kształtu twarzy. Po wszystkim natomiast podpowie jak układać włosy, żeby to "wyglądało jako". Mam bardzo gęste włosy co bywa kłopotliwe przy jakiejkolwiek próbie ułożenia ich.
  • 12
  • Odpowiedz
@kwas_adypinowy: warsztat fryzur męskich, u każdego barbera tam jak byłem to proponuje ewentualne zmiany w tym co chcemy aby wyszło lepiej. Na koniec to samo z układaniem zaproponują ci jak chcesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kwas_adypinowy: polecam Olka u Barber Jurand. Naprawdę spoko doradzi co i jak i ostrzyże tak jak trzeba. Warsztatu nie polecam bo właśnie tam mi #!$%@? jak nie wiedziałem jak chce się ostrzydz. Do tego mają obecnie #!$%@? cenę które nie współgrają z jakością.
  • Odpowiedz
Dzięki panowie za odpowiedzi, przynajmniej teraz mam większe pole do popisu jeśli chodzi o wybór. Ceny natomiast są niezłym przeskokiem podczas gdy do tej pory ścinałem się za max. 25 zł. Plus jest taki, że niedawno zgoliłem brodę i dochodzę do wniosku, że najlepiej mi z takim tygodniowym zarostem.

@ghoulas niestety nie widzę Olka u Juranda przy umawianiu terminu, jest tylko Jurand we własnej osobie i Joanna.

@Kosiak z Zimnego Drania ktoś
  • Odpowiedz