Wpis z mikrobloga

Jak nie umiecie znaleźć dziewczyny to Pięta złapał kochankę na tekst:

wiesz.... mam takie marzenie, żeby gładzić cię po ciążowym brzuchu. Jesteś idealnie zbudowana, nie będziesz mocno cierpieć i możesz urodzić szóstkę dzieci


Wklejam bo może się przyda komuś na tagach #podrywajzwykopem #przegryw i #tinder

#bekazkatoli
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiesz.... mam takie marzenie, żeby gładzić cię po ciążowym brzuchu. Jesteś idealnie zbudowana, nie będziesz mocno cierpieć i możesz urodzić szóstkę dzieci

@lakukaracza_: to mógł napisać tylko ktoś, kto udziela się aktywnie na #stulejacontent XD
  • Odpowiedz
@DoDoLot: działa jak jesteś przystojny, pisałem dzisiaj o tym typie z byłej pracy, który był 8-9/10 słyszałem czasami go w akcji w korpokuchni i miał lotność podrywu ma poziomie wykopowych spermiarzy, ale no cóż jak się jest super przystojnym i ma pensje 10k netto to wszystko wtedy przechodzi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 3
Jak nie umiecie znaleźć dziewczyny to Pięta złapał kochankę na tekst:


wiesz.... mam takie marzenie, żeby gładzić cię po ciążowym brzuchu. Jesteś idealnie zbudowana, nie będziesz mocno cierpieć i możesz urodzić szóstkę dzieci

Wklejam bo może się przyda komuś na tagach #podrywajzwykopem #przegryw i #tinder

#
  • Odpowiedz