Wpis z mikrobloga

@chuda_twarz: a mi sie nie podobają te przednie płetwy ; / dziwne, ze pierwotne projekty tego nie miały. od poczatku wiedzieliby ze bedą potrzebne. No ale zobaczymy! Najtrudniej chyba bedzie ogarnac zeby tak duze i ciezkie części mogly sie szybko ruszać impulsami i przy tym osłona termiczna.
@LooZ: serio? To jaki teraz jest? Bo pamietam, ze na prezentacji mowil, ze ten nowy design wlasnie mu sie bardzo podoba a ten 2017 mu sie nie podobał. Myslalem, ze w tym poście po prostu powtorzyl to jak bardzo sie jara tymi płetwami
@chuda_twarz: mi sie przednie nie podobają. Zauwaz, ze najwet na renderach robili je głównie z profilu tak ze tych płetw nie widać ;) moze sami nie byli przekonani, no nie wiem. Widac je dopiero bylo tak na serio na prezentacji jak pokazal statek z kazdej strony. Troche dziwne nie? Mając tylu mózgów liczba rzeczy do przeliczenia jest skończona. Przeciez rok czy dwa lata pozniej nie policzą nagle czegos innego i stwierdzą
@balin1: no ostatecznie oczywiscie, ze najważniejsza jest funkcjonalnosc. Ale zwyczajnie człowiekowi moze sie wyglad nie podobac co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tymbardziej, ze design 2017 rozni sie bardzo od 2018.