Wpis z mikrobloga

@SandalzJezusa: przez przypadeg. może sprawdzają match rate. może są upośledzone. Kiedyś miałem 1000 par jako chad i kuhwa tylko z 1 wynikła fajna rozmowa tak bez starania się. kuhwa zabijcie mnie
  • Odpowiedz
@SandalzJezusa: Bo sa niczym ocean, z zewnatrz moze i wydaja sie glebokie oraz tajemnicze, ale pozniej okazuje sie, ze pod tafla wody wlasciwie nic nie ma, ewentualnie jest, ale tak malo, ze bardzl ciezko jest odkryc te wartosciowe zakatki. Tymczasem do kazdego oceanu wplywaja niezliczone ilosci rzek-spermiarzy, ktore powoduja zwiekszenie nieczulosci na zwyklych facetow, ktorzy swoja aparycja nie sprostaja damskim wyobrazeniom.

Taka tam metafora pelna generalizowania
  • Odpowiedz
@SandalzJezusa: Tak z własnego doświadczenia to ja najchętniej odpisywałam na wiadomości, w których facet mnie sobą zainteresował, miał jakieś pasje, o których chciał opowiadać. Nie odpisywałam na "hej", "hej co tam" etc. bo w tym samym czasie miałam 10 takich, którzy postarali się napisać coś więcej. ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Rymcymcymw jak bym miał 10 par to bym już dalej nie przewijał....

najbardziej kreatywnym.


Tja....szkoda, że one nie są w stanie być bardziej kreatywne.....wymagania to one #!$%@? mają ale ich już nie stać na odrobinę kreatywności....rzygać mi się chcę jak widzę taką #p0lka

Oczywiście nie mam na myśli wszystkich różowych bo czasami w tym tinderowym śmietniku można znaleźć jakąś wartościową osobę ale graniczy to z cudem
  • Odpowiedz