Wpis z mikrobloga

W swoim prime time Ronaldinho był najlepszym piłkarzem wszechczasów. Nie ma sensu z tym dyskutować. Technika, drybling, strzały z dystansu, niekonwencjonalne zagrania, przewidywanie, podawanie, przyspieszenie, siła... on to wszystko miał. I efektywność. W przeciwieństwie do Neymara nie był to piłkarz, który przekładał efektowność nad efektywnością (przynajmniej w prime time, w takim Milanie było różnie).

Moje dzieciństwo to Alex del Piero, Zidane, Figo, gruby Ronaldo, Roberto Carlos oraz przede wszystkim best of the
  • Odpowiedz
@Czarzy: Messi nie zdolny do podejmowania ryzyka? Ronaldo ze swoją przewrotką to nie było ryzyko? O #!$%@? śmiechłem ze znawcy od siedmiu boleści xD.
  • Odpowiedz
ronaldinho był kozakiem, ale beka z osób, które stawiają go wyżej niż Messiego.


@Trollwykopowy: po co porównywać syna do ojca? Messi wychował się przy Ronaldinho i można powiedzieć, że Roni miał spory jak nie kluczowy wpływ na rozwój Messiego. Dlatego nie powinno się ich porównywać. Dla mnie Ronaldingo zawsze będzie magikiem do którego nikt nie będzie miał startu. Messi i Ronaldo i pozostali piłkarze będą zawsze rywalizować w innych kategoriach.
  • Odpowiedz