Wpis z mikrobloga

Albo jestem psycholem albo ten cały Nawiedzony dom na wzgórzu / The Haunting of Hill House za #!$%@? nie jest straszny.W dodatku #!$%@? większość oglądałem w ciemnym pokoju w słuchawkach około 12 w nocy.

Zanim obejrzałem to przeczytałem gdzieś że ludzie wymiotowali przy oglądaniu xD, chyba że z nudy to rozumiem.

I ten #!$%@?


serialik naciągane 7/10,niemniej jednak bardzo przereklamowany

#seriale #nawiedzonydomnawzgorzu #thehauntingofhillhouse #netflix
Pobierz DAMONSTER - Albo jestem psycholem albo ten cały Nawiedzony dom na wzgórzu / The Haunt...
źródło: comment_WmfEgDYwUcY6ahHSN2ymsKyHsZbIuPHt.jpg
  • 4
@DAMONSTER: no #!$%@? stary nie masz 12 lat żebyś przy horrorze srał ze strachu, ale jednak jest to dość smaczne i wywołuje nastrój grozy
ja przynajmniej dawno nie widziałem tak smacznego horroru. w sumie poza drakulą coppoli i lśnieniem nie znam horrorów które były wykonane na przyzwoitym poziomie artystycznym
a no są jeszcze 2 pierwsze serie american horror story ale to jest do pewnego stopnia pastisz
@DAMONSTER: zakończenie spuszcza dość mocno napięcie, ale z tego, co czyta, to jest całkiem inne niż w książce. Tam podobno to jest mrok i czyste zło, które wykręca mózg. Biorę się niedługo za czytanie :)