Wpis z mikrobloga

Uwaga ostrzeżenie!

Na wykopie przewija się mnóstwo informacji jednak ta jest ważna i sądzę, że warto ją nagłośnić. Mirki i Węgierki. Jak wiecie w Polsce prawo sprzyja Parabankom i ich kredytom udzielanym często na samo imie nazwisko i PESEL. Jednak takie kredyty często są słabo ściągalne przez firmy windykacyjne w związku z czym te parabanki wymyśliły nowy sposób, dużo lepszy na wpakowanie nas w finansowe tarapaty.

W dniu dzisiejszym zadzwonił do mnie numer 881-010-805 niby przedstawiciel Orange. Oferta brzmi mega kusząco. Osoba poucza Cie o rodo innych informacjach itd. W zniecierpliwieniu chcesz już zakończyć transakcje i wtedy ta osoba prosi Cie w takim razie o podanie szybko danych osobowych w postaci imienia nazwiska i nr pesel. W przypadku podania tych danych, jest źle ale nie faralnie. Kredyt zawarty na takie dane jest łatwy do uchylenia bez naszego podpisu itd. Jednak jeśli podamy nasz adres. Ten kredyt już bedzie mial mocniejsze podstawy , tym trudniej gi uchylić, ale mimo wszystko dalej nie ma naszego podpisu. Co więc wymyśliły te firmy ? Po podaniu danych wysyłają Ci kuriera z ktorym masz podpisac odbiór przesyłki/nagrody za używanie światłowodu.(pytanie skąd ten jegomość ma te informacje- to raczej pytanie do Orange). W momencie podpisania tej umowy zapożyczacie się na nieznaną kwote pieniedzy na ogromny procent. SWOIM PODPISEM. Z tego ciężko sie wybronić.

Prosze dajcie plusa i podajcie dalej informacje. Numer tej osoby posiada już mnóstwo negatywnych komentarzy. Dajcie znac większej liczbie osób. Nawet jeśli ktoś podał dane, niech w żadnym razie nie podpisuje przesyłki.

Wspólnie dotrzemy do szerszego grona odbiorców prosze o mały #wykopeffect

#kredyt #oszustwo #parabanki
  • 1
@KredaFreda: To że Orange sprzedaje dane osobowe innym firmom to już wiadomo od dawna. Jak tylko mówią mi na początku że dzwonią w imieniu Orangutana to sie rozłączam (nie słuchając co chcą mi zaoferować) i wciągam ich numer na czarną listę.