Wpis z mikrobloga

Mam 2 tygodnie na znalezienie mieszkania i przeprowadzkę do #lodz . Jakieś rady gdzie lepiej szukać kawalerek olx czy jakieś grupy na fb i drugą sprawa które dzielnice omijać podczas poszukiwań.
  • 18
@basssiok: moim zdaniem "z fabrycznej" było dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) masz dwie duży grupy na FB "Mieszkańcy Retkinii" i "Łódź Retkinia", przewija się sporo ogłoszeń z wynajmem, bez problemu coś znajdziesz w historii, powodzenia
@bystry91ldz: no nie wydaje mi się, żeby był to warunek konieczny, po prostu ma się problem, że nie wiadomo o jaką lokalizację chodzi. Fajnie gdyby się jakiś spec od języka polskiego wypowiedział, ja pomimo szóstek z dyktand za takowego się nie uważam
@basssiok: Retkinia- dobrze skomunikowana z miastem, jeśli jednak masz auto, to znalezienie miejsca do parkowania jest męczarnią.
Teofilów- mówią, że bezpiecznie, ale #!$%@?ów
Dąbrowa- Dąbrowa to osiedle stare. Ale ja tam miałem pecha, bo każde auto mi zdewastowali
Stare Polesie- ma swój klimat. Tu jest loteria jeśli chodzi o patologiczność sąsiadów.
Polecam Ci Karolew (okolice dworca Łódź Kaliska)- do centrum blisko, doskonała komunikacja z miastem, bezpiecznie, no i nie ma problemu
@basssiok: Jak bez auta to retkinia imo najlepsza, masz coś w rodzaju szybkiego tramwaju do centrum (gdzie on w sumie jest o dziwo jak na łódzkie standardy faktycznie szybki a potem rowerem miejskim.