Wpis z mikrobloga

#fut fiut czempions to największe gówno w grze i odradxam #!$%@? każdemu, bo przynajmniej dla mnie 3 dni nerwów nie sa warte tych 50k z paczek
  • 6
  • Odpowiedz
@kacper635: Ja się zastanawiam, czy w tym natłoku różnych atrakcji w tegorocznej fifie ktoś przetestował ten tryb ligi w single player, nie SB tylko tą ligę. Jakie tam w tym roku są nagrody np. za utrzymanie w I lidze itd.
  • Odpowiedz
@kacper635: ja podchodzę do FC na totalnej wyjebce, przy piwku, czasem mam mecz że #!$%@? 0-8 gościu mnie dabuje i próbuje zmusić do RQ, ale ja sobie piweczka łuczek bierę i pykam dalej :) I tak grając, jednym składem mocnym, drugim bardzo średnim (gram na zmianę - raz tym raz tym) zawsze wbijam minimum gold 3 :) Nie ma co się napalać na nie wiadomo co, bo ludzie za rangę silver
  • Odpowiedz
  • 0
@BooB Mi nie chodzi o rangę czy paczki a o sama idee meczy. Ja nie jestem #!$%@? a #!$%@? wszystko. I to nie ze po 5-0, tylko 1-0, 4;3, ale to co ja trace to jest tragedia, na poczatku #!$%@? mecz gdzie ziomek wygrał 2-1 mając 1 celny strzał a ja 11. Te mecze to jest tragedia, jakies laga do przodu na wyporzyczonego Ronaldo, ciagle wrzutki na główkę, albo to ze piłka
  • Odpowiedz
@kacper635: też mi się trafiają takie mecze, cóż gra jest jaka jest. Czasem się nawet z tego śmieję, że nic nie mogę zrobić w meczu, po prostu dzieje się co chce, a mam też mecze w drugą stronę, że cokolwiek nie zrobię to piłka ląduje w siatce ¯\_(ツ)_/¯ Ja zawsze to mówię, od kiedy fifa zaczęła przynosić bardzo duże dochody ze sprzedaży FP to się wszystko popsuło. Prawie co roku dostajemy
  • Odpowiedz