Wpis z mikrobloga

Dziwi mnie dlaczego takie #jerycho #jericho nie było kręcone dalej. Jestem po pierwszym sezonie (czy tam drugim bo na #showmax ma on 23 odcinki) i widzę że drugi jest chyba urwany. Jak na tamte czasy trzymał poziom. Serial o życiu miasteczka po zniszczeniu bombami atomowymi większości dużych miast w Stanach i radzeniu sobie mieszkańców z nową rzeczywistością - głód, bandyci, brak prawa. Taguję #fallout bo klimat podobny i może ktoś obejrzy. #seriale #postapokalipsa
robvan - Dziwi mnie dlaczego takie #jerycho #jericho nie było kręcone dalej. Jestem p...

źródło: comment_MaqAhhgbue8ZSzZ6Geu6aSAeUc3FkOlU.jpg

Pobierz
  • 16
@robvan też mnie to dziwilo - czytałem z ciekawości i drugi sezon miał być równie długi jak pierwszy, ale po decyzji o zdjęciu serialu postanowili w miarę pozamykac wątki, żeby skończyło się to z jakimś minimum sensu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale oglądając ten serial miałem taką refleksję - ciekawi mnie, czy w normalnym życiu (nie w serialu) Amerykanie są aż tak nastawieni na podsłuch przedstawicieli prawa, jak
via Android
  • 1
@aksal89 sporo tam było absurdów ale i tak się miło oglądało. Mnie znowu męczył wątek tego chłopaka co dostał w spadku sklep. Z przegrywa nagle stał się szefem w którego dorośli mężczyźni patrzyli jak w obrazek i wykonywali jego polecania :) trochę śmieszne też to było.
@robvan: Bo to słaby serial był. Bardzo ciekawy pomysł na scenriusz rozwalony przez psychologiczno-miłosne wątki. Pierwsze odcinki były świetne, potem już się nic nie działo. Dotrwałem do połowy pierwszego sezonu.
@robvan: zawsze zastanawiało mnie, jak w tych wszystkich serialach postapo, zombie itp. takim priorytetem dla ludzi jest to, żeby byli wymalowani itp. kobitki zawsze zrobione jak na dyskotekę, a obok walka o przetrwanie. Ciuchy czyste itp.
via Android
  • 0
@lolens akurat w tym serialu życie toczyło się względnie normalnie, więc dlatego miały czas na te rzeczy. A w ogóle to wiadomo że jest prawda ekranu i prawda historii :) Przyjemniej się patrzy na ładne twarze.
@robvan sorki ze odkopie to ale z tego co wiem to ogladalnosc nie byla dosc zadowalajaca tego serialu. Powstal chyba "za szybko" jak na tamte lata. Ale uwazam ze zajebisty serial i szkoda ze nie mial kontynuacji