Wpis z mikrobloga

zależy jaką kobieta, bo jak to matka wieloryb to dużo punktów ląduje w witala, a do tego pasywka do siły i ABS od tłuszczu. Jest się czego bać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zielonestopylucyfera: .cios w twarz skutecznie eliminuje nawet wieloryba, albo padnie na glebe albo zacznie irytująco beczeć z mocą syreny strażackiej. Nie sprawdzałem samemu, ale widziałem wielokrotnie jak różowe się #!$%@?ły przed "klubem".
@Oxxz Heheszki heheszkami, ale widziałem kiedyś na sadolu nagranie z Japonii chyba, jak samochód potrącił dzieciaka (był pod samochodem) i matka dźwigła sama na tyle samochód, że go się dało wyciągnąć
@Oxxz można się śmiać że taka butna madka na fejsie...ale jakby ktoś ruszył moje dziecko to oczywiście że bym #!$%@?ł. No ale ja mam 100kg prawie
@Oxxz
Z OSTATNIEJ CHWILI

Pani Magdalena P. pseudonim "Madka" ZMASAKROWAŁA 36 letniego mistrza UFC wagi ciężkiej Stipe Miocica gdy ten próbował tknąć jej dziecko. W wyniku licznych obrażeń ciała (wyciągnięty kręgosłup, utrata 90% skóry z powodu podrapań, zniszczony słuch poprzez wysokiej częstotliwości Madkowe Fale Dźwiękowe) mężczyzna zmarł na miejscu. Pani Magdalena próbowała także przekupić policjantów pluszowymi zabawkami tzw. Słodziakami. Kobiecie grozi dożywocie.