Wpis z mikrobloga

@AlwaysAbroad: o zdrowych zmysłach nawet za darmo bym nie tknął iphonea... mam kilka miesięcy s9+
pierwsza rzecz czemu android, żeby instalować po za googlestore zaznaczasz w opcjach i spokój weź to zrób na iphonie, kopiowanie muzyki? idź pan w #!$%@?... oglądanie filmów w mkv na iphonie jest niewykonalne. To aż 3 główne powody dla których ios i apple jak dla mnie jest bezużyteczny.
  • Odpowiedz
@biliard: wielu ludzi łączy androida z tanimi słuchawkami, śmieją się, że lagi i inne niespodzianki.

Na sprzętach z wyższej, czy już nawet średniej półki android chodzi zacnie.

Na swoim telefonie mam już androida 9 od 3 tygodni i jest całkiem spoko.
  • Odpowiedz
@piotreek88: Kupuję flagowce od lat, wyłącznie androidowe. Ale jakoś nie zmieniło to mojego nastawienia do osób, które deprecjonują którąkolwiek stronę, system, markę. To bieda umyslowa, której prawdopodobnie tylko częściowo zależy od finansów. Przekonany jestem, że gdyby tylko było ich stać, to większość nabijałaby się z grupy osób, do której teraz należy, a których na lepszy fon nie stać.
  • Odpowiedz
@biliard: zapewne tak jest.

Ja mam swojego pierwszego flagowca i pewnie dzięki temu nie będę zmieniał telefonu tak jak średniaka co rok, czy półtora, a potrzymam go minimum dwa lata, albo i lepiej, jeśli będzie działał jak należy.
  • Odpowiedz