Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Heja. Czy ktoś z #fobiaspoleczna może iść pracować do McDonald's? Myślicie, że to dobry pomysł? Trochę się boję, że mnie tam pracownicy stłamszą. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z drugiej strony myślę, że to może dobry pomysł, zacząć tam pracować na pół etatu...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Bardzo dobry. Nawet jeśli na początku będzie bardzo trudno, to siłą rzeczy będziesz musiał zrobić choć mały kroczek w kierunku otworzenia się na ludzi. Najpierw na współpracowników/przełożonych, a kto wie - później może nawet na klientów? Każda taka aktywność jest bardzo, bardzo dobra i już samo to, że uważasz to za dobry pomysł jest świetnym znakiem. :) Głowa do góry!
@AnonimoweMirkoWyznania: mi „psycholog” to polecał xD co za dzban, nie wiem czy wiedział, że fobie mam, ale mówił, że osobowość introwertyczką. W ogóle mnie obrażał mówiąc jaki to nie jestem. Myślałem, że ma się wychodzić z gabinetu w lepszym stanie a nie... prywatnie może nawet kłamała, bo nie widziała nic z złego w moich zdjęciach na portalach... eh różowe