Wpis z mikrobloga

Mireczki napaliłem się na #rdr2 jak komornik na telewizor! W tym celu muszę zakupić nową konsolę tylko nie wiem czy #xboxone czy #ps4. Dotychczas mam #xbox360 i nie wiem czy przesiadać się na PS4 czy dalej ciągnąć na nowym XBOXie. Czy do płynnego grania wystarczy wersja #xboxones lub zwykłe #ps4slim czy trzeba dorzucić do #xboxonex lub #ps4pro. Niby parę stówek drożej, ale skoro nie ma różnicy to po co przepłacać?
#konsole #consolemasterrace
Pobierz Lelkomtu - Mireczki napaliłem się na #rdr2 jak komornik na telewizor! W tym celu musz...
źródło: comment_kUH0HhnyDgl7dDf91TngHeoDwsbJdsjr.jpg
  • 17
@Lelkomtu: jeśli będziesz grał tylko w tą grę to polecam xboxonex bo na niej najlepiej działa. Ja przesiadłem się z x360 na ps4 pro i jestem zadowolony.
@Lelkomtu: przechodzilem to samo pół roku temu, wziąłem PS4 pro z myślą o rdr2 i pozostałych tytułach, the last of us, uncharted, Spiderman itd. To co wychodzi na xone mam też na PC w razie czego.
@Lelkomtu: to bierz najtańsza opcje, więcej znajomych ma ps4 pewnie to łatwiej w multi pograć z kimś. Obczaj jakie exy ma Sony, bo warto w większość zagrać. Na PC/Xbox nie dostaniesz takiego contentu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lelkomtu: @pathfinder0: jak exy nie są dla was ważne to warto wybrać Xbox One X. Mialem PS4Slim, później PRO a teraz przeszedłem na One X i nie żałuję. Kultura pracy i grafika bardzo spoko, nawet na ekranie FHD. Ogółem uważam że jeśli zastanawiacie się nad modelami podstawowymi to lepiej wziąć PS4 Slim, bo jest mocniejsze od zwykłego X i ma wartość dodana w postaci exow, jeśli wersje ulepszone to OneX
@Lelkomtu kolego drogi, mam x'a o tu leży(kupiłem w sklepie secondhand za 40euro 5 lat temu, cudowne granie (ʘʘ), ) i 2 latka temu przesiadłem się na ps4 pro 1tb (dałem 350euro że złotym padem)

Genialne, zajebiste i po prostu super.

I jedna konsola i druga dała mi tyle przyjemności z grania co małemu konikowi bieganie po polach w rdr2, świetna sprawa.

Moim zdaniem?

Przestań kierować się tym
Pobierz v.....k - @Lelkomtu kolego drogi, mam x'a o tu leży(kupiłem w sklepie secondhand za 4...
źródło: comment_wBwDbCnv9CJSPUgGYxZpxZ14QF9YsJ3q.jpg