Wpis z mikrobloga

Inspirowany tym wpisem opowiem wam o moim niesamowitym zmyśle biznesowym. Pokażę wam jak zostać prawdziwym trade'erem na rynku #kryptowaluty. Podam też przepis na sukces i to czego nauczył mnie ten rok (A tak naprawdę miesiąc) wielkich inwestycji kryptowalutowych!

ZACZYNAJMY!

Na początku tego roku w styczniu zakupiłem #btc #bitcoin po atrakcyjnej cenie 17K USD. Dzisiaj jest to 5,7K USD, jak widzicie, BTC zaliczyło drobny spadek na poziomie 67% wartości. Nie przeszkodziło mi to jednak w osiągnięciu wielkich sukcesów. Przejdźmy do konkretów. Mój zysk na inwestycji w tym momencie wynosi -62%. Oznacza to, że z włożonej na początku sumy pozostało mi 38% tej sumy.

W porównaniu z rynkiem zaliczyłem więc ogromny zysk!!! Warto tutaj dodać, że namówiłem swoich znajomych do inwestycji, oni również świetnie wyszli na tej inwestycji!!!

Dobra, a teraz czego nauczyła mnie przygoda z kryptowalutami?


A no i pomimo straconych pieniędzy -świetnie się bawiłem, dużo się nauczyłem i zrobiłbym to jeszcze raz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

gzres - Inspirowany tym wpisem opowiem wam o moim niesamowitym zmyśle biznesowym. Pok...

źródło: comment_UyHEz3HID62pd52UvAOOvqgXsWRCfjFj.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dildo-vaggins: Uwielbiam czytać komentarze kretynów, którzy biorą się do czytania wpisów bez podstawowego zrozumienia tekstu pisanego.

Czy Ty tu widzisz gdzieś żal? Ja w ogóle nawet nie uważam, że to była "inwestycja". Włożyłem w to śmiesznie małe pieniądze i jedyne co mi miała ta sytuacja dać to zrozumienie zasad działania giełdy i naukę inwestowania w praktyce.

Zacytuję samego siebie

A no i pomimo straconych pieniędzy -świetnie się bawiłem, dużo się
  • Odpowiedz
6. Problemem nie jest znaleźć kypto, które będzie rosło. Problemem jest wiedzieć kiedy przestanie rosnąć.


@Amvl: To akurat było dla mnie najbardziej zaskakujące pomimo tego, że tak oczywiste.

Myślałem, że problemem będzie znaleźć kryptowalutę, która będzie rosła. Okazało się jednak to dość proste. Problemem było jednak określenie do ilu będzie rosnąć, kiedy przestanie? W drugą stronę również, do ilu będzie spadać? Kiedy
  • Odpowiedz
@Wypoks: "największych dołkach" - z tym jest chyba problem. Raz tak na krypto zagrałem na największym dołku i się okazało, że to dopiero początek XD
  • Odpowiedz