Wpis z mikrobloga

@SopranosSyndrome: Białystok z tej strony, pracuję z typami z Łap. Lubię walić z nich podś#!$%@? typu: ile tam macie chamy km do asfaltu? XD wysłałem dla jednego komentarz w którym jego rodzinne miasto jest szkalowane xd resztę widać w załącznikach xd ten Mariuszek podobno to legenda Łap xd jestem na l4 to nie mam jak się dowiedzieć więcej, a pisać mi się z nim nie chce xd
Bez kitu chłopak jest nieśmiertelny. Zresztą co Kononowicz może dla takiego wariata zrobić xD Na psy nie zadzwoni, bo pewnie i tak już jest dobrze znany. Houston było prawdopodobnie też grane nieraz, to Knur mu może loda polizać.
Widzę, że kolega dobrze obeznany, to od razu się zapytam xd Niemiecki też odwiedzał Choroszcz? Jeżeli tak, to może być przyczyna ich niewrażliwości xd
@Siusiaczek123: Czy Niemiec odwiedzał Choroszcz to nie wiem. Wiem, że siedział w Hajnówce, ale miał coś z dyńką i go wypuścili xD A poza tym, kilku działaczy i ziomków Knura partii PXXI siedziała w Choroszczy. Oczywiście, wszystkich #!$%@?ł knur i został sam na szerszej fali. Do dziś się nie podnieśli. Niemiecki (też z tamtego grona) wyrchał ich wszystkich medialnie na knura i zrobił podstawy tego, co widzisz wpisując Uniwersum Szkolnej 17.