Aktywne Wpisy

RelaniU +195

Tamerlan +349
Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #heheszki #humorobrazkowy #patologiazmiasta
źródło: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link

źródło: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Potrzebuję zarejestrować domenę i potrzebuję hosting pod bardzo prostą stronę internetową (prywatny gabinet wraz z rejestracją wizyt-podpięcie booksy) i takie tam, żadne wodotryski :D Polecicie coś stabilnego i w dobrej cenie?
#informatyka #hosting #domeny
Hosting: sohost, mydevil, webh (na pewno omijaj firmy typu nazwa.pl i home.pl)
https://www.mydevil.net/oferta.html
Czyli za 6 miesięcy: od 7 PLN do 35 PLN w zależności od pakietu.
napisz na PW w razie co