Wpis z mikrobloga

* New masters system, no more grinding levels with them, crafting gained through doing things. New Masters cast.
* Incursion, Delve, and a simplified beasts system all added to core
* Unified hideouts!
* New system about the Immortal Syndicate gives lots of options in how you play it. -league mechanic
* Items with new Veiled Modifiers - league mechanic
* 4 new endgame maps
* Atlas fully rearranged
* Some new
  • Odpowiedz
@Kitas5: PoE ma bardzo wysoki próg wejścia. Jeśli zaczniesz grać w ciemno, to pierwszą postać prawdopodobnie usuniesz zanim skończysz wszystkie akty. Ale tak jest właśnie najprościej się uczyć, bo z samego czytania/oglądania poradników dużo nie zapamiętasz. Musisz po prostu to ograć.

Jeśli użyjesz gotowego builda na pierwszej postaci, to może i będziesz dawał radę, ale nie zrozumiesz mechaniki i dlaczego dany build jest dobry. Ja bym na Twoim miejscu przejrzał drzewko
  • Odpowiedz
  • 0
@Kitas5 dokładnie jak @Zavis napisał.

Jest dużo różnych małych elementów które składają się na to że coś działa. Na początku może być to przytłaczające ale potem jest już lepiej.

Osobiście zgodnie z radą z Reddit znalazłem build z forum który mi się podobał - tematycznie - i miał w nazwie league starter - te buildy są.genralnie tanie i dość dobre na tyle by przejść do end game. Korzystając z poradnika stworzyłem postać
  • Odpowiedz