Wpis z mikrobloga

@self-aware o Cię dupa xD wiadro pomyj wylane, ja tam od razu zaśmiałem z ultrachada, kto #!$%@? rozpoczyna rozmowę od "wino?"

Wylała się frustracja bo loszki mają monopol, a betapaczkomaty mogą jedynie pomarzyć o jednej czy 2 parach :D
  • Odpowiedz
Wylała się frustracja bo loszki mają monopol, a betapaczkomaty mogą jedynie pomarzyć o jednej czy 2 parach :D


@penquin: No jakby nie spojrzeć to jest trochę patologiczna sytuacja bo tinder jest dla ułamka społeczeństwa przystojnych i bogatych. Ja tam frustracje zwykłego, przeciętnego kolesia rozumiem bo w porównaniu z tymi chadami z tindera to jego miejsce jest gdzieś na wysypisku śmieci. Ludzie obecnie poznają się online w większości, a tu przeciętniak nie
  • Odpowiedz
  • 0
@self-aware Nie to po prostu zwykła logika jak już postanowiłas się w to bawić to wypada odpisać a jak nie to dopisz "jestem tu by robić sobie z was jaja"
  • Odpowiedz
@self-aware: przecież to jest oczywiste, że to eksperyment społeczny. Żaden gościu wyglądający jak ten ze zdjęcia nie przesunąłby w prawo p0lki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@self-aware: Wiadomo że na tinderze ludzie chcą się gzić. Jednakże po takim tekście mogłaś go jakoś zbić z tropu, a po dalszej reakcji ocenić czy można z nim normalnie rozmawiać
  • Odpowiedz
@self-aware: Skoro studiujesz, hehe, prawo, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, iż udostępniając wizerunek tego gościa bez jego zgody, naruszasz przepisy ustawy prawo autorskie. Oczywiście, raczej nie grożą ci z tego tytułu jakieś bardzo poważne konsekwencje, ale zwykła przyzwoitość wymagałaby z twojej strony do nierobienia czegoś tak żenującego.
  • Odpowiedz