Wpis z mikrobloga

Zauwazyliscie, że stary #rap to zupełne przeciwienstwo #trap u? W starym rapie porusza sie tematy o zyciu, biedzie i ogolnie zyciowe tematy, a w dzisiajszym "trapie" to 99% skillu to autotune a teksty to jedynie ruchanie, pieniądze i w ogóle banaństwo. #rozkmina
  • 29
  • Odpowiedz
Gdyby chociaż połowa tego o czym nawijają była prawdą, to można by to przełknąć


@atteint: A skąd wiesz, że nie jest prawdą? Znasz każdego rapera osobiście i wiesz jak wygląda jego życie? Tak samo skąd masz pewność, że kiedyś też wszystko co nawijali to była prawda? Po co mają nawijać o ciężkim życiu, smutkach itd. skoro ich to nie dotyczy
  • Odpowiedz
@GothBoyy666: no właśnie wrzucanie wszystkich raperów do jednego wora, brawo teraz przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś a potem spójrz na swój pierwszy post, widzisz ironie? Jakbym ci miał wypunktować ile idiotyzmów tam napisałeś i dlaczego to by mi z pół godziny zeszło.
  • Odpowiedz
@GothBoyy666: no to ja ci nie pomogę jeśli tego nie widzisz. Trap to tylko jeden z wielu podgatunków rapu i skillowo na trapowych bitach porusza się ciężej niż zapętlonych truskulowych tasiemcach i narzekanie, że nie ma w nim życiowych tekstów to tak jak płakanie, że w dramacie, który obejrzałeś nie ma wątków komediowych, głupota i tyle.
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Poprostu nie chce mi sie pisać, ale ty dalej musisz sie pruć. Skoro lubisz sluchac kolesia ktory bez obrobki brzmi jak gówno, to twoja sprawa. Moglbym gadac godzinami dlaczego trap to gówno, pewnie jeszcze young multiego sluchasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz