Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent
PRZECZYTAJCIE PROSZĘ WSZYSCY!
Miraski, przegrywy, Anony. Staję dziś przed wami, by wygłosić swoje ostatnie oświadczenie jako Szef Sztabu Generalnego Stulejarnej Republiki Kekistanu. Oto bowiem szereg wydarzeń, jakie nastąpiły w ciągu ostatnich dni skłonił mnie do pewnych kroków. Kroków ciężkich, ale koniecznych by osiągnąć cel jakim jest wyjście z przegrywu. Oto dziś, po długich przemyśleniach podjąłem decyzję o usunięciu konta na Wykop.pl. Nie jest to dla mnie łatwa decyzja, jednak odpowiedzialność, jaka spadła na me ramiona, życzliwość kolegów z tagu, której tak mocno tu doświadczałem, czy też może swego rodzaju autorytet jaki zdobyłem na tym portalu ze śmiesznymi obrazkami sprawiły, że niejako czułem się zobowiązany do trwania w przegrywie.

Z żalem opuszczam mój ukochany tag #przegryw. Wiem, że wielu zasmucę tą informacją, jednak uznałem, że tak będzie najlepiej. Spróbuję rozpocząć wszystko od nowa. Kto wie, może kiedyś powrócę tu jeszcze jako #wygryw, czego sobie i wam życzę, drodzy przyjaciele.

Co do sprawy Betapowstania, zwierzchnictwo nad Sztabem Generalnym przekazuję mojemu zastępcy, gen. @Zniwiarz-Ponury, pomimo ostatnich spięć, do jakich doszło między nami. Liczę, iż przyjmiecie tę wiadomość ze spokojem i będziecie trzymali za mnie kciuki w wyjściu z przegrywu. Procedurę usuwania konta zacznę dziś krótko przed północą. Do tego czasu pożegnam się z kolegami z tagu. Proszę, by @marcelinnagontek skopiował ten wpis, lub zrobił jego screena i wrzucił go na mikro, gdy mojego konta już tu nie będzie. Niech przypomina wam o starym koledze Anonciu, który kiedyś wraz z wami próbował wyjść z przegrywu. Trzymajcie się dzielnie chłopaki!()

Szef Sztabu Generalnego
Stulejarnej Republiki Kekistanu
gen. Antonio211

  • 21